Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Akcja specjalna „Zimowa batalia” w Seafight

Aegir, nordycki morski olbrzym, przebudził się ze snu. Swym gniewem wzburzył morze, które posłało fale do wszystkich zakątków Nautiki, zagrażając nawet równowadze pór roku! Czy nadejście wiosny stoi pod znakiem zapytania? Daj się ponieść światu pełnemu przygód i wraz ze swoimi ulubionymi greckimi oraz wikińskimi bohaterami stań do walki przeciwko temu potężnemu wrogowi!

Share
Akcja specjalna „Zimowa batalia” w Seafight
Źródło: materiały partnera
d2bnw5z

Wyzwij na pojedynek zaprawione w boju w Seafight załogi Gburowatego Dzika, Wspaniałego Łosia, Czarnego Barana i Żmija z Midgardu, które również wypłyną w morze na „Zimową batalię”. Wyrusz razem ze znajomymi piratami na pełną wyzwań mapę grupową i zdobądź fantastyczne nagrody. Wykonuj misje, by zdobywać perły, amunicję i reputację – tej akcji specjalnej nie możesz przegapić!

To jeszcze nie wszystko: możesz też uzupełnić zapasy amunicji odmrażającej i zachować je po zakończeniu akcji specjalnej. Po prostu wytwórz amunicję odmrażającą przy użyciu lodowej amunicji. Gdy stopnieją śniegi, amunicja pozostanie nietknięta!

Ponownie masz szansę zdobyć potężne armaty za pozycję zajętą w rankingu akcji specjalnej! To powinno na jakiś czas powstrzymać tych mściwych wikingów na morzach Seafight!

Czy zachowasz zimną krew i stawisz im czoła? Z pomocą kul śnieżnych wytwórz potężną amunicję lodową i wypłyń w morze! Uważaj jednak, gdyż lodowa amunicja stopnieje po zakończeniu akcji specjalnej!

d2bnw5z

Podziel się opinią

Share
d2bnw5z
d2bnw5z
Więcej tematów