Trwa ładowanie...
dlwhgt9
dlwhgt9

303 Squadron: Battle of Britain

Najnowsze informacje
303 Squadron: Battle of Britain to opowieść o polskich pilotach, walczących z Luftwaffe w czasie II wojny światowej 303-squadron.com
303 Squadron: Battle of Britain to opowieść o polskich pilotach, walczących z Luftwaffe w czasie II wojny światowej

303 Squadron: Battle of Britain lub po naszemu Dywizjon 303: Bitwa o Anglię to symulacja lotnicza, w której wcielamy się w polskich pilotów, walczących z niemieckim Luftwaffe. Ta dynamiczna rozgrywka w oparciu o fakty historyczne będzie miała swoją premierę w marcu 2018 r. Gra 303 Squadron: Battle of Britain będzie funkcjonowała na PC w trybie single player. Nie zabraknie polskiej wersji językowej.

303 Squadron: Battle of Britain - opis gry

303 Squadron: Battle of Britain to gra z grafiką 3D, w której wcielamy się w bohaterów słynnego polskiego Dywizjonu 303, eskadry, powołanej do życia w 1940 r. w Wielkiej Brytanii. 303 Squadron: Battle of Britain został wyprodukowany przez rodzime studio Atomic Jelly, a udostępnieniem gry zajmie się wydawnictwo Movie Games.

Akcja 303 Squadron: Battle of Britain nawiązuje do autentycznej bitwy o Anglię, gdzie piloci z Polski walczyli razem z Brytyjczykami przeciwko niemieckiemu Luftwaffe. Gra pozwala na wzięcie udziału w pełnych akcji bitwach powietrznych, gdzie będzie liczył się refleks i zręczność. Oprócz podniebnych potyczek, gracze będą musieli zejść na ziemię i wypełnić zadania poboczne, które także mają swoje źródło w historii.

303 Squadron: Battle of Britain - hołd bohaterom

Twórcy 303 Squadron: Battle of Britain postawili nie tylko na dynamiczne starcia powietrzne i wierne odwzorowanie samolotów, ale przede wszystkim na rzetelność historyczną. Ważnym celem tej produkcji jest oddanie hołdu prawidziwym bohaterom II wojny światowej oraz przyblizenie ich sylwetek. Możemy poznać losy pilotów, techników i innych pracowników bazy lotnicznej w Northolt (tam też możemy dokonać naprawy lub modyfikacji samolotu, a także znaleźć cenne przedmioty). Na podstawie dokumentów historycznych przebieg bitwy o Anglię został starannie przeniesiony do świata gry 303 Squadron: Battle of Britain.

303 Squadron: Battle of Britain
Wydawca

Movie Games

Dystrybutor

Steam

Kategoria wiekowa

12+

Tryby gry

single player

Platformy

PC

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660 lub Radeon R9 200 Series z 2GB VRAM
Oficjalna strona www

303-squadron.com

dlwhgt9

dlwhgt9
dlwhgt9
Więcej tematów
dlwhgt9