newsy
gry Top MMO

Wielkie robale z Japonii zaatakują Europę

29.10.2013 09:40 | Autor. Jakub Zagalski, gry.wp.pl

Jeżeli lubicie filmowych Żołnierzy kosmosu, to seria Earth Defense Force powinna wam przypaść do gustu. Pod warunkiem, że nie straszna wam toporna grafika i wór innych archaizmów, przywodzących na myśl zeszłą generację konsol. Fanów japońskiego cyklu nie muszę przekonywać, a jedynie poinformować, że najnowsza odsłona trafi do Europy na początku przyszłego roku.

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Gra Chikyû Boueigun 4, czyli Earth Defense Force 4, zadebiutowała w Japonii na początku lipca. Tymczasem na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja, iż ta sama gra pod nieco zmienionym tytułem trafi kilka miesięcy później do Europy i Stanów Zjednoczonych. Premiera Earth Defense Force 2025 na PlayStation 3 być może nie będzie najważniejszym wydarzeniem na początku przyszłego roku, ale fani groteskowych strzelanek i koneserzy wielkich robali rozwalanych za pomocą laserów z pewnością już składają zamówienia przedpremierowe.

Twórcy podkreślili, że Earth Defense Force 2025 będzie dostarczało taką samą rozrywkę jak siedmioletnie już Earth Defense Force 2017 z Xboksa 360. Przy czym kontynuacja zawiera ponad 700 rodzajów broni, mnóstwo nowych misji czy czteroosobowe rozgrywki sieciowe (kooperacja i rywalizacja). Co ciekawe, gracze z Zachodu mogą liczyć na wszystkie dodatki wydane w Japonii, a także serię wyjątkowych akcesoriów, o których dokładnie przeczytacie tutaj. Wspomnę jedynie o broni wystrzeliwującej wabik w postaci dmuchanej pokojówki. Klik, klik, jeśli nie wierzycie.

Europejska premiera Earth Defense Force 2025 na PlayStation 3 ma się odbyć w lutym 2014 roku. Więcej obrazków z gry znajdziecie w naszej galerii.

Forge of Empires poprowadź swoje plemię przez epoki

Więcej na temat

Earth Defense Force 2025

  • Developer:

  • Sandlot
  • Dystrybutor PL:

  • D3 Publisher
  • Premiera PL:

  • 2014-luty
  • Platformy:

  • PS3
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (0):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Ten materiał nie ma jeszcze opini. Masz okazję by Twój głos pojawił sie tutaj jako
pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

przejdź do forum wszystkie opinie (0)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...