Umysł to nasz skarb

12.08.2005 09:21 | Autor. Marek Pluta

Dlatego właśnie trzeba tak często go ćwiczyć. Kto jednak nie lubi sposobu w jaki czyni to szkoła, może sam, w domowym zaciszu, oddać się przyjemności ćwiczenia umysłu.

Jedynym warunkiem jest posiadanie Nintendo DS i programów Brain Exercise oraz Brain Train. Oba w japońskich sklepach są już od pewnego czasu, ale już wkrótce pojawią się w Europie.

Na Games Convention, Nintendo zamierza zaprezentować dema obu programów.

Więcej na temat

Brain Train

dodaj swoją opinię

Opinie (0):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Ten materiał nie ma jeszcze opini. Masz okazję by Twój głos pojawił sie tutaj jako
pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

przejdź do forum wszystkie opinie (0)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...