StarCraft II NIE kosztował 100 milionów dolarów

26.07.2010 16:01 | Autor. Marcin Dąbrowski

Informowaliśmy niedawno, że nadchodzący wielkimi krokami StarCraft II kosztował zawrotne 100 milionów dolarów. Okazuje się jednak, że magazyn The Wall Street Journal, który taką informację podał, „nieznacznie” się pomylił.



Pomyłka nie nastąpiła co prawda w samej kwocie, która rzeczywiście wyniosła 100 milionów, ale w tytule samej gry. Zobaczmy co pisze na ten temat samo The Wall Street Journal.

Artykuł z 16 lipca błędnie mówi o tym, że na kontynuację StarCrafta wydano ponad 100 milionów dolarów. Ta wartość miała się odnosić do gry World of Warcraft”.

Cóż, być może ta niewielka zbieżność w brzmieniu nazw obu gier, zmyliła redakcję.

Premiera niezwykle oczekiwanego StarCrafta II już jutro. Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi tej gry.

Więcej na temat

StarCraft II: Wings of Liberty

  • Developer:

  • Blizzard Entertainment
  • Dystrybutor PL:

  • LEM
  • Premiera PL:

  • 2010-07-27
  • Platformy:

  • PC
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (0):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Ten materiał nie ma jeszcze opini. Masz okazję by Twój głos pojawił sie tutaj jako
pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

przejdź do forum wszystkie opinie (0)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...