Nie będzie otwartej bety Black Ops

02.09.2010 13:11 | Autor. Zbigniew Trzeciak

Wszyscy, którzy liczyli na to, że przedpremierowo postrzelają sobie w grze Call of Duty: Black Ops będą zawiedzeni, gdyż Treyarch, twórca gry, ogłosił, że wszystkie beta testy będą wykonywane wewnątrz firmy.



Josh Olin, manager społecznościowy w firmie, podzielił się z fanami ta wiadomością na konferencji dotyczącej gry, która odbyła się w Los Angeles.

"Robimy już testy wśród różnych firm związanych z Activision - biorą w nich udział tysiące ludzi. To jedyna beta jaką planujemy. Były plotki o tym, że dzisiaj wystartujemy z jakąś formą bety - nie ma mowy. Beta jest tylko wewnątrz firmy".

Fanom pozostaje więc czekać na oficjalną premierę gry - 9 listopada. Zapraszamy do naszej zapowiedzi.

Zagłosuj na urodzinowe logo WP!

Zdjęcie

Więcej na temat

Call of Duty: Black Ops

  • Developer:

  • Treyarch
  • Dystrybutor PL:

  • LEM
  • Premiera PL:

  • 2010-11-09
  • Platformy:

  • PC | PS3 | X360
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (1):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

kaMil_xD 2010-09-02 23:36:32

Bez tej BETY grze i tak dobrze się powiedzie.

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (1)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...