Jaka będzie przyszłość Wiedźmina?

03.05.2008 13:26 | Autor. Łukasz Pochwatka

Tom Ohle - wiceprezes do spraw PR oraz marketingu w firmie CD Projekt RED w przeprowadzonym ostatnio przez Gamasutrę wywiadzie, zdradził co nieco na temat przyszłości marki The Witcher - polskim graczom znanej jako Wiedźmin.

I tak oto Ohle stwierdził:”Wiedźmin na dzień dzisiejszy jest naszą najważniejszą marką i chcielibyśmy podtrzymać jego istotę jeszcze przez długi czas. Nie oznacza to jednak, że wprowadzimy na rynek Wiedźmina 2009 z zestawem aktualizacji, albo Geralta w formie pluszowego misia, zaś z pewnością będziemy chcieli szukać możliwości do kontynuowania serii. Przed nami otwiera się wiele kwestii – rozszerzenia, sequele, wersje konsolowe. Teraz wszystko jest kwestią decyzji, której rozwiązanie okaże się najlepsze zarówno dla Wiedźmina jak i dla samych graczy - podsumował Ohle.

Sequel, rozszerzenie czy wersja konsolowa(!) – zapowiada się naprawdę bardzo interesująco.

Więcej na temat

Wiedźmin

  • Developer:

  • CD Projekt Red Studio
  • Dystrybutor PL:

  • CD Projekt
  • Premiera PL:

  • 2007-10-26
  • Platformy:

  • PC
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (8):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

seiben 2008-05-06 09:49:06

No niestety dla mnie wiedźmin to raczej porażka niż ogromny sukces jak to się przedstawia w mediach. Ta gra zupełnie się nie umywa do Gothica (każda cześć jest dużo bardziej udana), Obliviona, czy Two worlds. Największą wadą dla mnie była chyba fizyka ruchów, poruszania się, grafika przeciętna, grywalność kiepska, czy takie szczegóły jak choćby to że nie można było spaść z murów itp. Ogólnie to w ogóle nie wciąga chociaż na siłę próbowałem dłużej grać bo może jednak...

Zgłoś do moderacji

agastach 2008-05-06 08:28:31

po obejżeniu galeri nabrałem przekonania że wersja angielska sporo różni się od polskiej im dalej to więcej nieznanych scenek

Zgłoś do moderacji

_Marcos_ 2008-05-03 22:26:03

Spoko Mass Effect nie długo zawita na PC i zobaczymy co nam pokarze. A co do Wiedźmina... jest to jedna z najlepszych gier w jakie do tej pory grałem.

Zgłoś do moderacji

6ntd6 2008-05-03 20:59:56

Kalczyca- nie grałem bo nie mam xboxa.

Zgłoś do moderacji

damianchmielnicki 2008-05-03 18:57:49

Wiedźmin to projekt, który bardzo dobrze się zapowiada. W końcu Polacy pokazali na co ich stać ;)

Zgłoś do moderacji

kaczylca 2008-05-03 16:53:30

6ntd6-to chyba nie grałes w mass effecta

Zgłoś do moderacji

6ntd6 2008-05-03 12:42:01

najlepsze rpg w jakie grałem: Wiedźmin, seria Baldur's Gate, Titan Quest (w tej kolejności). Mam nadzieję, że w przyszłości pokażą się kontynuacje powyższych gier.

Zgłoś do moderacji

Mika 2008-05-03 11:28:36

Osobiście jestem bardzo zadowolony, że cały projekt wypalił. Swego czasu, wiele lat temu napiałem pracę licencjacką związaną z promocją gry "Wiedźmin" i pomimo, że w to niegrałem, życzę firmie CD PROJEKT ogromnego sukcesu. Nareszcie całkowicie polski produkt, przy okazji promujący polską muzykę i literaturę.

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (8)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...