Gran Turismo 4 w Ultimie

07.03.2005 16:16 |

Internetowy sklep Ultima informuje, iż w dniu jutrzejszym do sprzedaży trafi gra Gran Turismo 4, najbardziej oczekiwane wyścigi na konsolę PS2. Jej cena wyniesie 229zł.

Dodatkowo każdy kto zakupi teraz ten tytuł, będzie miał szansę wylosowania drukarki firmy Epson, współpracującej z grą. Pozwala ona na drukowanie zdjęć zrobionych w trybie Photo.

Więcej na temat

Gran Turismo 4

  • Developer:

  • Sony
  • Dystrybutor PL:

  • Sony Poland
  • Premiera PL:

  • 2005-03-09
  • Platformy:

  • PS2
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (3):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

marcinchmura17 2005-03-08 09:09:16

mam pytanie,czy GT4 bedzie od jutra dostepny tylko w sklepie Ultimy , czy tez juz bedzie dostepne w innych sklepach na terenie calej Polski?

Zgłoś do moderacji

cornik1 2005-03-07 23:52:21

Potwierdzam jestem posiadaczem Pc'ta ale moj brachol ma PSX2 i zgadzam sie ze GT jest najlepsza gra samochodowa wszechczasow

Zgłoś do moderacji

megazielarz 2005-03-07 18:32:24

Nie tylko najbardziej oczekiwane, ale także najlepsze wyścigi FOR EVER!!! Konkurencja jak na razie mocno w tyle i sądze iż nawet Forza nie da rady ( pod względem graficznym też raczej nie- tak przynajmniej pisze się po testach). Pozdrawiam wszystkich fanów GT.

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (3)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...