Disciples II - premiera 7 sierpnia

18.07.2002 03:20 | Autor. Grzegorz Pocztarski

Firma CD Projekt poinformowała o dacie premiery gry Disciples II: Mroczne Proroctwo. Premiera gry została ustalona na 7 sierpnia. Gra będzie dostępna w sklepach i supermarketach na terenie całego kraju.

Disciples II to strategia turowa osadzona w świecie
mitów i magii przez wielu graczy porównywalna do słynnej serii Heroes of Might and Magic. Grą będzie kosztowała 99,90 zł i zostanie wydana w polskiej wersji językowej.

Więcej na temat

Disciples II: Mroczne Proroctwo

  • Developer:

  • Strategy First, Inc.
  • Dystrybutor PL:

  • CD Projekt
  • Premiera PL:

  • 2002-08-07
  • Platformy:

  • PC
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (2):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

matys 2002-07-19 00:28:54

Gierka jest nieporównywalnie lepsza
od herosów świadczy o tym świetny singiel który był tak monotonny, a także grafika która w disciples "nie wali tak po oczach" jak w omawianych h. :) a poza tym, tu liczy sie nie ilość dobrych jednostek a poziom zdobytego exp podczas gry. polecam .

Zgłoś do moderacji

Qudlaty 2002-07-18 19:16:59

Świetna gra strategiczno-turowa , mozę akcja nie jest oszałamiajaca , ale grafika ,podczas walki świetniae zrobione jest bomba , klasa :)
bardzo podoba mi sie gdy bohater czeka np, na twój ruch , mówi po łacinie lub cos sobie plumka , z***i. . Ście , nie mogę sie doczekać , jak na razie grałem tylko dwoma rasami nieumarłymi i imperium , bomba , mówie wam świetna gra .

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (2)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...