Arcanum, Gabriel Knight lądują na GOGu

29.01.2010 12:29 | Autor. Michał Stopa

Dzięki umowie z firmą Activision, stworzony przez nasz rodzimy CD-Projekt portal Good Old Games dodał do swojej oferty prawdziwy rarytas, który powinien ucieszyć każdego fana gier RPG. W sklepie można już kupić znaną steampunkową grę RPG Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura studia Troika Games.

Na tym nie koniec, ponieważ wydawca udostępnił również odnowioną wersję przygodówki Gabriel Knight: Sins of the Fathers z głosami podkładanymi przez Marka Hamilla i Tima Curry'ego. Jak zapowiadają obie firmy, nie jest to koniec listy gier, do których prawa posiada obecnie Activision, które będą niedługo dodane do katalogu portalu GOG.com.

Obie gry są w cenie 5,99$ (około 17zł) i nie mają żadnych zabezpieczeń DRM. Są również przystosowane do współpracy z nowoczesnymi systemami operacyjnymi marki Windows.

fot.: Troika Games

Więcej na temat

Gabriel Knight: Sins of the Fathers

dodaj swoją opinię

Opinie (1):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

sonic124 2010-01-29 18:58:05

Wsparcie takiego giganta jak Activision bardzo dobrze wrózy rozwojowi tej usługi.

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (1)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...