Antologia Unreal'a nadchodzi

16.06.2006 07:59 | Autor. Marcin Kamiński

Już widzimy radość na twarzach miłośników gier FPP, a w szczególności sagi Unreal. Midway zapowiedział wydanie Antologii kultowej serii pierwszoosobowych shooterów, jaka zawierać będzie w sobie następujące odsłony: Unreal wraz z dodatkiem Return to Na Pali, Unreal II: The Awakening, Unreal Tournament Game of the Year Edition oraz Unreal Tournament 2004 Editors Choice Edition.

Pojawi się zatem wspaniała okazja do przypomnienia sobie kolejnych części, jakie ukazywały się w katalogu Epic Games od roku 1998. Sugerowana cena za cały zestaw to 29.95 dolarów.

Więcej na temat

Unreal

  • Developer:

  • Epic Games Inc.
  • Dystrybutor PL:

  • LEM
  • Premiera PL:

  • 0000-00-00
  • Platformy:

  • PC
  • zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (19):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

yamashii 2006-06-20 11:54:21

czy wy jestescie normalni?? jak to nie ma serverow, ludzi? plz...
UT2k4 - zlot w krakowie rok 2005, zlot w Łodzi rok 2006... i niech mi ktos jeszcze powie, ze nie ma nikogo w poslce kto w to gra... no dobre sobie. poszukajcie troche na necie, a znjadziecie i forum i liste serverow i hasla na nie.
klany:
De, LoCo, Mag, uTe, THC, g...
...ale nieee... w to nikt nie gra... rofl!!!

Zgłoś do moderacji

amish 2006-06-18 22:50:13

Unreal Tourmanet '99 jest najlepsza gra jaka kiedy kolwiek powstala. Jest o wiele lepsza niz UT 2k4... zapraszam do odwiedzenia storny naszego clanu www.omasnipers.org

Zgłoś do moderacji

konri11127 2006-06-18 22:24:17

Jesli Ci sie niepodoba ta gra to spadaj.
Gra jest fajna i mi sie podoba.

Zgłoś do moderacji

pienik 2006-06-18 21:30:40

Ta gra mi się nie podoba

Zgłoś do moderacji

alanbar12 2006-06-18 20:43:07

Fajnie, że wpadli na taki pomysł żeby dać wszystkie te części za jednym zamachem. Tylko niewiem jak spojżeć na cenę, z jednej strony trochę kosztuje, ale jeśli w sklepie można nabyć Unreala II za około 50 zł tak samo jak i UT 2004 (zauważyłem że antologiczna wersja jest z dodatkiem) to wydaje mi się że cena jest atrakcyjna. Ale dla fana nic trudnego :) Jeśli wyjdzie do polski myślę że dokonam zakupu :]

Zgłoś do moderacji

donaldduck 2006-06-18 20:37:04

co do pingów ...ja gram na pingach 150-180 i w zupełności wystarczy ..może dlatego że gram na statach:).... aczkolwiek tylko w ut '99 bo 2004 jest cos dla mnie za bardzo kolorowy i wygląda zupełnie jak Quake
serwerów jest od metra i praktycznie na wszystkich można spotkac polaków....a co do wypraszania z serwków .... trzeba czytac zasady gry ... wtedy Cię nie wykopią
pozdrawiam wszystki
ponury żniwiarz

Zgłoś do moderacji

meledictum 2006-06-18 20:17:50

Jasne że jest pełno fanów, scena może i nie największa (ale i nie taka mała:P), tyle tylko, że w tym przypadku nie liczy sie ilość, tylko jakość! :PPP CIekawe, czy ktoś wyda UA w Polsce, bo jeżeli tak, to... Shock w dłoń, Flak zarzucony na plecy i pora ruszyć na sklepy!!! :D

Zgłoś do moderacji

coyot 2006-06-18 19:04:35

Serwerów jest naprawdę sporo, może nie polskich ale np. niemieckich. IMO na nich najlepiej się gra - niskie pingi, brak lagów... Poza tym ut2k4 jest naprawde ogromny. W standardowej wersji jest nieżle ponad 100 mak do 10 trybów gry. A doliczcie sobie te nieoficjalne których jest około 30k mak i sporo trybów gry. Co do pingów zawsze jest kilka naście serwerów z pingiem poniżej 50. A jeśli masz złabe łącze to i tak najlepiej ci będzie sie grało w ut bo w nim jest po prostu mniej lagów.

Zgłoś do moderacji

MRSzaman 2006-06-18 17:42:04

A czy dla Polskiego gracza z przeciętnym internetem do grania, znajdą się jakieś serwery które mają pingi w okolicach 50-60 a nie powyżej 100?

Zgłoś do moderacji

chri8tof 2006-06-18 17:28:03

haha ludzie to jak wy te serwery szukacie??!
Po pierwsze:
Informacje na teamt calej seria unreala jest na stronie unreal.pl i na forum.unreal.pl w TYM SERWERY
po drugie:
serwerwo jest duuuzo zwłasza w Unreala Touranameta`99 w ktorego gram od 2001r, i nie jest prawda ze fps`y [ut] nudza po 1roku!! piszesz ze tylko w quaka mozna pograc wiecej niz rok buhaha WIEKSZEJ BZDURY NIE SLYSZALEM!
po trzecie:
w UT bede gral, nawet po wyjsciu 2k7 poniewaz gra posiada KLIMAT, tak posiada go i jest nieporownywalnie wiekszy niz seria quaka [ w grze multiplayer].
UT posiada działajce ligi POLSKIE I ZAGRANICZNE, wiec nudzic napewno sie nie bedziecie
pozdro. odwiedzcie forum.unreal.pl ;D

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (19)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...