gry
newsy
gry Top MMO
kliknij, aby filtrować według platform

Będzie film na podstawie Psi-Ops

19.08.2004 03:52 | Sławomir Serafin

I oto kolejny konsolowy hicior doczeka się swojej ekranizacji. Prawa do przeniesienia Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy do kin wykupili Adrian Askarieh i Chuck Gordon, producenci także "growego" Spy-Hunter. Jest jeszcze za wcześnie by mówić o obsadzie, reżyserii i autorach scenariusza, ale jeżeli weźmie się pod uwagę, że za Spy-Hunterem właśnie stoi legenda kina

dodaj komentarz
więcej

Terminator 3: Redemption - ruszyła strona

19.08.2004 02:46 | Sławomir Serafin

Premiera 7 września, więc już za kilka dni, a dopiero teraz Atari odpaliło stronkę oficjalną. Całkiem ładnie zrobiona, w technologii Flash, trzyma klimat - trzeba przyznać. Znajdziecie na niej trailer, sporo screenów i artów z tego konsolowego FPS opartego w połowie na najnowszych przygodach elektronicznego gubernatora Kalifornii.

komentarze: 2
więcej

Nissan Pickup-Dakar 2004 w Colin McRae Rally 2005.

19.08.2004 02:03 |

Firma Codemasters podała do wiadomości, że jako specjalny dodatek w grze Colin McRae Rally 2005 znajdziemy samochód Nissan Pickup-Dakar 2004.

dodaj komentarz
więcej

Poślizg dodatku do Painkillera

19.08.2004 02:00 | Sławomir Serafin

Widać, że chłopaki z People Can Fly są już developerami klasy światowej. Tworzą dobre gry, planują wydanie do nich dodatków i... mają opóźnienia, co jest niestety ogólną normą.

komentarze: 9
więcej

Street Racing Syndicate poszło w złoto

19.08.2004 01:55 | Sławomir Serafin

Pomknęły bo betonie tuningowane furki. A właściwie pomkną 31 sierpnia, bowiem w ten dzień właśnie nastąpi premiera wszsytkich trzech konsolowych wersji Street Racing Syndicate. Złote mastery powędrowały właśnie do powielania, więc data wypuszczenia gry na rynek jest pewna jak nic na tym padole łez. Na razie termin premiery wersji PC nie jest znany, choć gra na

komentarze: 2
więcej

Sacred Underworld zapowiedziane

19.08.2004 01:14 | Sławomir Serafin

Jeszcze nie przebrzmiały wieści o darmowym dodatku Sacred Plus, którym mają uraczyć nas chłopaki z Ascaron już w październikua, a tu już kolejny cios obuchem między oczęta. Okazało się na Games Convention, że ta darmówka to tylko przygrywka, mała przystawka przed kolejnym daniem, którym będzie gdzieś na początku przyszłego roku Sacred: Underworld.

komentarze: 2
więcej
  • Wiadomość

Wybaczcie wiernym szturmowcom

19.08.2004 00:13 | Sławomir Serafin

Oczywiście doskonale Wam wiadomo, że nasz kochany Imperator razem z garstką komandosów i wyższych oficerów udał się promem na planetę Lipsk, by dokonać niezobowiązującej rzeźni i czystki na lokalnej imprezie zwanej Games Convention. Niestety, ich wycieczka krajoznawcza pozostawiła nasz imperialny flagowy krążownik bez sporej części załogi - pozostali tylko murzyni

komentarze: 3
więcej

Halo 2 – wyciek informacji?

18.08.2004 15:30 | Marek Pluta

Pojawiło się kilka informacji o grze Halo 2, powstającej na konsolę Xbox. Miałyby one rzekomo wyciec podczas beta testów tej produkcji. Microsoft na razie nie chce tego komentować, ale że w każdej plotce jest ziarno prawdy, więc postanowiliśmy Was z nią zapoznać.

komentarze: 2
więcej

Stealth mode w GTA: SA

18.08.2004 13:16 | Marek Pluta

No i mamy dla Was kolejną informację dotyczącą najgorętszej gry tego roku, czyli GTA: San Andreas. Tym razem dotyczy ona nowej opcji, tzw. Stealth mode, pomagającej włamywać się do mieszkań i domów rozmieszczonych w San Andreas.

komentarze: 26
więcej

Chrzęst łamanych kości to muzyka dla naszych uszu

18.08.2004 11:53 | Marek Pluta

Seria gier znana pod nazwą Backyard Wrestling przeznaczona jest dla prawdziwych twardzieli. Walki, w których bierzemy udział są pojedynkami bez żadnych zasad, w których liczy się tylko ten, kto najszybciej przyłoży przeciwnikowi cegłówką.

dodaj komentarz
więcej

Rzut okiem na Los Santos

18.08.2004 09:24 | Marek Pluta

Premiera GTA: Sam Andreas już pod koniec października, więc Rockstar Games publikuje coraz więcej informacji na jej temat. Dziś możemy podzielić się z Wami kilkoma najnowszymi screenami, prezentującymi Los Santos, jedne z trzech miast tej gry.

komentarze: 5
więcej
  • Wiadomość

Będą nowe Matriksy?

18.08.2004 07:37 | Sławomir Serafin

Wychodzi na to, że owszem, będą. Nie, nie bójcie się, nie kinowe - tylko komputerowe. To dopiero byłby blady strach gdyby Wachowscy chcieli zrobić jeszcze jedną (albo kilka) części filmu. Pewnie udowodnili by nam rzecz niemożliwą, czyli to, że da się jeszcze bardziej sp..., ekhm, zepsuć serię.

komentarze: 12
więcej
obrazek
Copyright © 1995-2013 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...