gry
newsy
gry Top MMO
kliknij, aby filtrować według platform

GC: Armia rusza do boju

20.08.2004 08:12 | Grzegorz Młodawski

Już niedługo dzięki firmie Electonic Arts Polska na naszym rynku pojawi się rewelacyjna gra pt. Armies of Exigo.

dodaj komentarz
więcej

Mod WWII do Battlefield: Vietnam

20.08.2004 08:00 | Sławomir Serafin

Czekaliśmy już na niego od dłuższego czasu - właściwie od momentu gdy Digital Illusions dało nam znać, że właśnie nad nim pracuje. Jego wypuszczenie do netu odwlekało się troszeczkę, ale... już dziś powinien pojawić się na oficjalnej stronie Battlefield: Vietnam! Ha! Zaglądajcie tam co jakiś czas, bo nie wiadomo, o której godzinie wrzucą je na serwer.

komentarze: 1
więcej

Konkurs Singles - Flirt up your life! zakończony!

20.08.2004 06:55 |

Firma Techland wydawca Singles – flirt up your life! informuje o zakończeniu konkursu na najbardziej zabawny screenshot z gry. Każda z osób, która nadesłała wykonany przez siebie screen mogła wziać udział w losowaniu atrakcyjnych nagród! Z nadesłanych screenów wybrany został najzabawniejszy, którego autor otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci kompletu gadżetów

dodaj komentarz
więcej

Już niedługo demo Dungeon Lords

20.08.2004 06:26 | Sławomir Serafin

Dnia pierwszego września roku pamiętnego na stronie Dungeon Lords ukazało się demo. Oczywiście, napisałem w czasie przeszłym, ale to czas jak najbardziej przyszły, choć niedaleka ta przyszłość. Za niecałe dwa tygodnie powinna być dostępna wersja demonstracyjna tego najnowszego cRPG.

dodaj komentarz
więcej

GC: Widzieliśmy MOH: Pacific Assault

20.08.2004 06:08 | Michał Zacharzewski

W czasie targów Games Convention w Lipsku ekipa Imperium Gier - w składzie Joel i nikt więcej - przedostała się na nieoficjalny pokaz gry Medal of Honor: Pacific Assault. Program przenosi graczy w czasy II wojny światowej, w okolice Pearl Harbor, a potem Guadalcanal i Midway. W chwili obecnej prezentuje się przyzwoicie, choć przed grafikami jeszcze daleka droga

dodaj komentarz
więcej

ESPN NHL 2k5 gotowe

20.08.2004 06:07 | Sławomir Serafin

ESPN Videogames z dumą informuje, że ich hokejówka NHL 2k5 uderzyła właśnie w złoto i gdy się już powieli przez te 10 dni, to trafi na sklepowe półki w Stanach 1 września, w wersjach na PS2 i Xbox. Konkretniej zaś na najniższe sklepowe półki, w cenie 20 dolców.

dodaj komentarz
więcej
  • Wiadomość

GC: Unreal 3 – prezentacja silnika

20.08.2004 05:48 | Marek Pluta

Wczoraj po dotarciu na miejsce od razu zwinęła nas pani z nVidii, na specjalny pokaz zamknięty najnowszej wersji Unreal Engine, będącej już trzecią odsłoną tego popularnego silnika. Pokaz, będący znacznie rozszerzoną wersją tego, co twórcy pokazywali na E3, prowadził sam Mark Rein z Epic Games i to co zobaczyliśmy wprawiło nas w prawdziwe osłupienie.

komentarze: 14
więcej
  • Wiadomość

GC: Jesteśmy na Games Convention

20.08.2004 05:32 | Marek Pluta

Nasza wesoła ekipa w pełnym składzie wybrała się na europejskie targi Games Convention, odbywające się w niemieckim mieście Lipsk. Na targach jesteśmy co prawda od wczoraj, lecz nawał zajęć nie pozwolił nam podzielić się wrażeniami z Wami, drodzy gracze.

komentarze: 1
więcej

GC: Miami Vice i Knight Rider 2 na stoisku Davilex’a

20.08.2004 05:27 | Marek Pluta

Firma Davilex Games prezentowała na swym stoisku dwie nowe gry, mianowicie Miami Vice oraz Knight Rider 2. Obie bazują oczywiście na serialach telewizyjnych z lat 80. ubiegłego stulecia.

komentarze: 1
więcej
  • Wiadomość

GC: N-Gage nie daje za wygraną

20.08.2004 05:21 | Grzegorz Młodawski

Odwiedzający tegoroczne targi Game Convention mogą przekonać się, że kiepska sprzedaż mobilnej konsoli do gier N-Gage nie wpłynie na ilość pojawiających się na nią nowych tytułów. Z najważniejszych nadchodzących produktów zaprezentowano przede wszystkim Requiem Of Hell, które, śmiało można powiedzieć, zyska sobie duże grono wielbicieli wśród fanów RPG. W szczególności

dodaj komentarz
więcej
  • Wiadomość

Soundtrack do DDR Extreme

20.08.2004 05:05 | Sławomir Serafin

Amerykańska premiera Dance Dance revolution Extreme na PS2 już we wrześniu, więc można powiedzieć, że Konami czekało do ostatniej chwili z ujawnieniem takiego ważnego elementu, jakim jest ścieżka muzyczna do tej tanecznej gierki. Nowością w DDR Extreme będą specjalne tryby gry stworzone do zabawy z Eye Toy, co nadaje jej zupełnie nowy wymiar. Pod tym adresem

dodaj komentarz
więcej

GC: Stoisko Techlandu cieszy się dużą popularnością

20.08.2004 01:54 | Grzegorz Młodawski

Wśród wystawiających się firm nie zabrakło oczywiście polskiego Techlandu, z którego możemy być dumni, gdyż wystawiane przez nich tytuły cieszą się ogromną popularnością wśród odwiedzających.

komentarze: 1
więcej
obrazek
Copyright © 1995-2013 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...