Kopalnia skalpów

Gameplay z drugiej odsłony udanego Call of Juarez. Czy gra ponownie zakasuje konkurencje i zaprezentuje najlepszy wirtualny dziki zachód? Szanse są naprawdę spoooore.

wersja SD

Kopalnia skalpów

04.05.2009 00:00

Opis:

Gameplay z drugiej odsłony udanego Call of Juarez. Czy gra ponownie zakasuje konkurencje i zaprezentuje najlepszy wirtualny dziki zachód? Szanse są naprawdę spoooore.

Więcej na temat:

Call of Juarez: Więzy Krwi

  • Developer:

  • Techland
  • Dystrybutor PL:

  • Techland
  • Premiera PL:

  • 2009-07-03
  • Platformy:

  • PC | PS3 | X360
  • Zobacz kartę gry
dodaj swoją opinię

Opinie (4):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

michcio2493 2009-05-06 18:01:41

osa ma rację, te dialogi i ogulnie jak główny bohater mówi troche im nie wyszły. Są akie suche i sztywne. Ale sama rozgrywka może być fajna, tak jak mam nadzieję fabułą ;)

Zgłoś do moderacji

inferno260 2009-05-05 16:07:12

OSA ;"podglasnia sie"..., skalpów. Gościu naucz się pisać ,a dopiero potem oceniać ludzi za ich robotę!!!!!!

Zgłoś do moderacji

tasior221 2009-05-05 11:28:16

Sama rozgrywka zapowiada się świetnie! Mam nadzieję, że na wyższych poziomach trudności nie będzie żadnych dodatkowych celowniczków ani podświetleń postaci. Czekamy więc :)

Zgłoś do moderacji

kast 2009-05-05 08:32:27

ale dialogi troszke im nie wyszly... do okola strzelaja, wybuchy a ray nawet o pol tonu nie "podglasnia sie"... psuje to efekt - szkoda, bo gra zapowiada sie fajnie

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (4)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...