newsy
gry Top MMO

Hugo: Czarodziejskie zwierciadło (Evil Mirror)

12.12.2003 00:12 | Autor: Joanna Serafin

I znów mamy kolejną gierkę z trollem, na którą nasze pociechy wyciągną od nas pieniądze... Huga pełno wszędzie, a reklama ma potężną moc, więc nowe części serii cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Czy produkcja warta jest zakupu? Przeczytajcie i zdecydujcie sami. W demku wita nas roześmiana złowrogo Scylla, która oczywiście i tym razem z maniakalnym uporem będzie próbowała zlikwidować Huga....

Więcej na temat:
Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

  • Developer: ITE Media
  • Dystrybutor PL: Cenega Poland
  • Premiera PL: 2003-10-30
  • Platformy: PC
  • przejdź do karty gry
I znów mamy kolejną gierkę z trollem, na którą nasze pociechy wyciągną od nas pieniądze... Huga pełno wszędzie, a reklama ma potężną moc, więc nowe części serii cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Czy produkcja warta jest zakupu? Przeczytajcie i zdecydujcie sami.

W demku wita nas roześmiana złowrogo Scylla, która oczywiście i tym razem z maniakalnym uporem będzie próbowała zlikwidować Huga. Ten ostatni niczego się nie domyśla i spokojnie szamie sobie wraz z rodzinką kolację. Wiedźma wpada niespodziewanie do domku bohatera i rzuca straszliwe zaklęcie. Hugo nawet nie ma czasu żeby zasłonić się łyżką... Ląduje po drugiej stronie lustra, które Scylla przytaszczyła ze sobą, i które teraz własnoręcznie rozbija. Kawałki zwierciadła wystrzeliwują efektownie w różne strony... i żeby uwolnić uwięzionego w nich Trolla, jego dzieci muszą je odnaleźć i połączyć. Pokierujemy zatem Ritem, Ratem i Rut, bowiem każde z nich wyruszy w inny zakątek magicznego świata. Czekają na nas arcyciekawe lokacje i przeciwnicy: Szaleni Wikingowie, Orzesznicy i Rzymskie Bobry. Najmniej stresujący są Ci pierwsi. Weźmie się za nich najmłodszy dzieciak Huga, ten żujący jeszcze namiętnie smoczek. Drogocenny kawał zwierciadła dostanie tylko w wypadku, kiedy uda mu się wygrać wyścig zaprzęgów. Wypadałoby powiedzieć, jakich to groźnych wojów ma za przeciwników, jednak minęłabym się wówczas z prawdą, bowiem są ciency jak barszcz. Bardziej szalone są już ciągnące owe zaprzęgi dzikie świnie - baryłkowate, ogromne stwory, chrumkające złowrogo. Dużo trudniejsze zadanie ma Rut – córka Huga, przemierzająca zakręcone korytarze siedziby Orzeszników. Musi się ona wspinać po kolejnych platformach, odblokowywać tu i ówdzie zamknięte odrzwia i eliminować za pomocą specjalnego uderzenia groźne wiewióry z morderczymi pukawkami. Dla wielbicieli typowych platformówek to pestka, ale dla mniej wprawnych dzieciaków umiejętne przeskakiwanie z półki na półkę może stanowić już nie lada wyzwanie. Jeszcze trudniejsza może się okazać dla nich trzecia lokacja. Rzymskie Bobry są rzeczywiście odpowiednio starożytnie uzbrojone, ale obrzucają bohatera nie oszczepami czy strzałami , lecz śnieżkami. Tutaj rozgrywka polega przede wszystkim na unikaniu zdradzieckich białych kulek i strzelaniu do przeciwników. Starszy synalek trrolla posiada własny śnieżny karabinek, a na bliskim dystansie może zastosować równie efektywny cios specjalny.

Oczywiście wszędzie po drodze znajdujemy ładujące nam energię diamenty. Są one schowane w workach, rozmieszczone rządkami na ścieżce, lub też zamieniają się w nie unieszkodliwieni wrogowie – co akurat jest trafnym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę wiek odbiorców gry. Są tu także serca i magiczne napoje dodające energii i siły, ponieważ kiedy ich zabraknie w jakimś momencie zabawy, nasz bohater zostaje przeniesiony do ostatniej ramy lustra, która minął podczas wędrówki i musi przebrnąć przez tę część gry jeszcze raz. Co wydarzy się, gdy dzieci Trolla skompletują wszystkie fragmenty rozbitego zwierciadła? Tego dowiedzą się już gracze samodzielnie, przechodząc zwycięsko wszystkie etapy gry.
dodaj swoją opinię

Opinie (0):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Ten materiał nie ma jeszcze opini. Masz okazję by Twój głos pojawił sie tutaj jako
pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

przejdź do forum wszystkie opinie (0)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...