• Karta gry

  • GC

The Legend of Zelda: The Wind Waker

  • Poradnik

The Legend of Zelda: The Wind Waker

The Legend of Zelda: The Wind Waker

23.09.2003 00:09 | Autor: Moff

Oto ostatnia część opisu. Mam nadzieję, że poprzednie ułatwiły Wam dojście tutaj. Życzę miłej zabawy.

więcej
  • Poradnik

The Legend of Zelda: The Wind Waker

The Legend of Zelda: The Wind Waker

22.09.2003 00:09 | Autor: Moff

To już druga część opisu przejścia tej wspaniałej gry. Wkrótce ukaże się trzecia – ostatnia!

więcej
  • Poradnik

The Legend of Zelda: The Wind Waker

The Legend of Zelda: The Wind Waker

19.09.2003 00:09 | Autor: Moff

Przed Wami pierwsza część opisu przejścia najlepszej gry RPG na GameCube. Zapraszam!

więcej

Wymagania sprzętowe:

GameCube

dodaj swoją opinię

Opinie (11):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

oxnation 2007-02-27 21:00:54

Wind Waker jest genialną, ponadczasową i bez wątpienia najpiękniejszą grą odchodzącej generacji, grafika nie pozwala oderwać oczu od ekranu po prostu dzieło sztuki. Nawet dla tej jednej, wspaniałej gry warto kupić GameCube'a lub Wii!

Zgłoś do moderacji

shadowflare 2006-03-14 09:41:53

grałem w ow gre i nie powiem posiada duzo nowatorskich pomysłow ma ciekawa oprawe graficzna ale....jak mozna ja porownywac do jakze wspanialej serii Final Fantasy....nie dorownuje jej nawet do piet

Zgłoś do moderacji

mmtiger 2005-08-14 15:58:29

Giera rewelacyjna!
Powinni robić więcej gier w tym stylu.
Niedługo wychodzi następna część tej gierki. Polecam wszystkim graczom w przygodówki i nietylko!
Marshall

Zgłoś do moderacji

djjaszczur 2004-02-07 10:14:35

ludzie nie wiedza co traca Zelda Wind Waker jest naprawde bossska a seria ff to do niej pffffffff.......(s***) :P

Zgłoś do moderacji

ganon1 2003-09-25 17:55:20

Popieram to, że podwzglendem gier to Polska jest zacofana... Mało kto zna Zelde, a przecież jadąc do naszych sąsiadów na zachodzie to prawie cała młodziesz wie co to Zelda. Szkoda, że polacy nie znają tej gry... nawet nie wiedzą co tracą...

Zgłoś do moderacji

pickaxe 2003-04-23 17:01:23

wyobraz sobie ze przeszedlem final f. od 3 do 10 (włącznie), zeldy natomiast wszystkie i wlasnie tą serie cenie sobie bardziej

Zgłoś do moderacji

Siara 2003-04-01 21:46:06

szkoda mi was ludzie jak mozna to cos porownywac do serji ff

Zgłoś do moderacji

darek51a7 2003-04-01 17:53:09

zgadzam się z resztą, jak nie graliście w Ocarina Of Time, to - co tu dużo mówić - CZAS NAJWYŻSZY. Dla mnie final fantasy przy tym CUDZIE chowa się za krzaki.

Zgłoś do moderacji

L1nk 2003-03-27 21:53:01

Ja grałem w The Legend of Zelda : Ocarina of Time chyba z dziesięc razy .
Ludzie , dla tej gry warto kupić GameCube'a . Mam mimo wszystko nadzieję , że Miyamoto jej nie zawali pozwalając robić ją komuś niedoświadczonemu jak to było z Majora's Mask .

Zgłoś do moderacji

quong 2003-03-24 20:33:28

JA znam Zeldę i wiem, że takiego sukcesu jeszcze ani jedna gra nie odnisła! TA GRA JEST SUPER!

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (11)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...