newsy
gry Top MMO
  • Karta gry

  • PC

Testy Szóstoklasisty

Okładka gry Testy Szóstoklasisty

Wymagania sprzętowe:

Win 98/2000/XP, Pentium 300 MHz, 64 MB RAM, karta graficzna 1 MB, 50 MB HDD, CD-Rom

dodaj swoją opinię

Opinie (1):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

czlowiekman 2005-05-14 14:51:21

Ja pierdziele...jakie te pytania są na poziomie...chociaż w sumie są na dokładnie takim jak test na konieć 6 klasy...wogule nie wiem po co on jest...pisałem go już ponad 3 lata temu i trudność niektórych jest poprostu żenująca...dopiero jakiś poziom stawia gimnazjalny test chociaż i ten był banalny, z matmy może do niektórych zadań trzeba było znać 1 wzór lub 2 czasem, z polaka każde jedno pytanie to logika i czytanie teksu...nie wiem czemu jest takie wielkie halo...powinni zamiast takie s***y wydawać, robić programy przygotowujące do matury nowej...

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (1)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...