Karta gry
- PC
- PS2
- XBOX
Star Wars: Battlefront
- Developer: Pandemic Studios
- Dystrybutor PL: LEM
- Premiera: Brak danych
- Premiera PL: Brak danych
- Gatunek: Akcja
- PEGI: (A co to?)
Rozczarowanie? No, na pewno nie, rozczarowaniem bym Battlefronta nie nazwał. Niedosyt – o, to jest dobre słowo. Tak, niedosyt to jest to. Nie będę się tutaj rozpisywał, jak bardzo czekali fani Gwiezdnych Wojen na ten tytuł. Pomieszanie klimatów kultowego filmu z gameplay’em rodem z serii Battlefield wydawało się znakomitym pomysłem i jest nim rzeczywiście. Jedyny problem to, że gra jest...
dodaj komentarzWindows 98/Me/2000/XP, Pentium/Athlon 1 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna 64 MB, 2.7 GB HDD, CD-Rom
Wiadomość | 07.02.2012
Wiadomość | 07.07.2009
Wiadomość | 22.12.2005
Wiadomość | 04.07.2005
Artykuł | 27.06.2005
Recenzja | 27.06.2005
Galeria | 27.06.2005
Plik | 19.01.2005
Plik | 17.01.2005
Plik | 23.11.2004
Plik | 05.11.2004
Recenzja | 22.10.2004
Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut
Ta gra jest dobra...Miałem okazję zagrać w nią u znajomego, ale fajnie by było ją mieć (grę oczywiście) u siebie.Mam nadzieję że wkrótce pojawi się tutaj, nawet gdyby to miało być demo (o ile istnieje).
Wtedy mógłbym znowu zagrać...
Mam ppytanko
dlaczego jak włanczam gre to pojawia mi sieczarny ekran a po chwili sie wyłancza
Gra osadzona w Star Wars jest bardzo realiztyczna. Wciągnęła mnie już na początku grania. Polecam grę fanom Star Wars.
więc..ekhm...gra jest no właśnie jaka ona jest...dla mnie-fana SW jest niewyobrażalna ..dla reszty plebsu może być kichą...mam jedną rade nie kupujcie oryginały szkoda 169 zł na tą kicha nawet dla tekiego fana jak ja.
Gra jest raczej fajna...kupilem pirata za 30 zł i usiadłem w fotelu....menu ładnie zrobione, muzyczka piękna aż chce się sikać. grafika jest na poziomie czego chcecie ? tylko nie podoba mi sie mapa bitowa w tle szczególnie widziana na Geonosis, bronie 1 klasa strzały wybuchy, gwizdy, torpeda leci ci koło ucha z rykiem, snajprzerzy siedzą za krzakami, szurmaowcy walą do przodu, ciężkozbrojni walą rakietami a droideka sunie imiecie wszystko na swojej drodze (da sie jej uciec raz na 10). A do tego jeszcze idze za tobą 40 metrowy AT-AT snowspeedery i inee maszyny żywcem wzięte z SW. gre oceniam 9+/10, i mam jeszcze 2 rade nie-fani SW lepeij niech ne kupują tej gry szkoda nerwów. gra wymiata gram w nią od listopada 2004 i jeszcze mi sie nie znudziła super wciąga. nara pozdro thetra-clone 021
GRA JEST O.K.
TYLKO NIEMA ŻADNYCH KODÓW
JAK KTOŚ MA KODY TO NIECH MI PRZEŚLE
E-MEILEM GLUTY52@WP.PL
bobofred - LOL - a ty co? Moderator? ze mozsz mi mowic co mam robic? Dla ciebie gierka moze byc cudem wszechczasow, a dla mnie jest crapem i co mi zrobisz?
Wg. mnie gra jest fajna, grywalna, choć lekko nie dopracowana tecchnicznie i graficznie. Wymaga dość mocnego sprzętu, ale jeśli ktoś takowym dysponuje to gra daje wiele godzin zabawy!
Pokewp co ty chrzanisz?!Czlowieku opanuj sie.Nie podoba sie Battlefront to nara mi stad.Moja ocena to:grafika 8.6/10,dzwiek 10/10 (ach, te odglosy blasterow),muzyka 9/10 (orygialna ze Star Wars, a wiec swietna),filmiki:8.9/10 i frajda 10/10.Wedlug mnie ta gra ma taka ogromna grywalnosc ze w far cry nie gralo mi sie z taka przyjemnoscia(jestem fanem gwiezdnych wojen).Ocena ogolna:9.5/10
Aby się zalogować, musisz posiadać konto WP.
Proszę czekać - ładowanie treści...