• Karta gry

  • PC

Moto Racer 3: Gold Edition

dodaj swoją opinię

Opinie (1):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

nochalindo 2007-07-09 23:51:16

Gierka mocno przeciętna, fajny trial i freestyle, ubogi i leciwy tryb wyścigów superbike'ów (taki tanim kosztem i krzywą kredką zrysowany pierwszy moto gp), żenujący i denny tryb jazdy po mieście (kanciaste sterowanie i zachowanie tak motoru jak i pojazdów ruchu ulicznego, kanciaste lokacje, wszędzie bitmapy - ten tryb to porażka na całej linii - 10 lat temu może i by coś zdziałał). Ogólnie o gierce powiedzieć że jest średnia to łagodne określenie.

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (1)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...