• Karta gry

  • PC

Men of War

Okładka gry Men of War
  • Recenzja

  • PC

Men of War

06.02.2009 00:02 | Autor: Jacek Chlewicki

Fani Soldiers i Faces of War nie powinni się zawieść.

komentarze: 8
więcej
dodaj swoją opinię

Opinie (8):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Windmaker (Gość) 2011-12-04 19:34:16

Bez wątpienia jest to świetna gra. Jedyna w swoim rodzaju. Poświęciłem jej wiele lat gry i zapewniam, że jest tego warta. Zainteresowanych grą zapraszam na swoją stronę, gdzie można znaleźć wiele interesujących informacji na jej temat: MoW-Center.pl

Zgłoś do moderacji

sendai (Gość) 2010-05-18 17:40:14

Skonczylem grac w dodatek i powiem ze porazka...gra jest tak trudna ze zabawa to okolo 20% a reszta to nerwy...NIE POLECAM NIKOMU MOW red tide bo to pieniadze wyrzucone w bloto...co do podstawki to super jest:)

Zgłoś do moderacji

macchiken (Gość) 2009-11-26 15:07:13

gram bez przerwy jest super

Zgłoś do moderacji

Centurio (Gość) 2009-11-08 16:44:11

Gra jest genialna i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania :). Grałem już wcześniej w Faces of War i wtedy stworzyłem klan, który istnieje do dzisiaj. Szkoda tylko, że jest trochę nie doceniana.

PS - zapraszam na community http://www.menofwar.pl

Zgłoś do moderacji

poziomka (Gość) 2009-07-09 21:21:11

Men of War jest obowiązkową pozycja dla stratega II wojny światowej, mnóstwo ciekawych misji, ciekawe efekty, ładne modele, po prostu bardzo udany projekt, nie rozumiem tego pana co pisał recenzję ale cóż tak bywa, i nie komercyjna jak company of heroes.

Zgłoś do moderacji

andrzejek85 2009-04-30 10:54:11

Pah, Men of War jest znacznie bardziej zaawansowane strategixznie, niz Commandos.

Zgłoś do moderacji

barai 2009-04-08 10:34:02

Naprawde fajna gierca i rzeczywiscie troche przypomina komandosow. W kazdym razie kazdy fan strategii drugowojennych powinien zagrac.

Zgłoś do moderacji

sony1969 2009-04-01 15:46:32

Gram akurat w MOW i mogę szczerze polecić miłośnikom np. Comandosa. Ściągnięto z niego tak wiele ,że to właściwie ta sama gra. Na szczęście lokację są o wiele większe i bitwy rozgrywają się na większym terenie. Podobno potrafi być nawet do 800 przeciwników. Polecam

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (8)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...