• Karta gry

  • PS2

Ace Combat Zero: The Belkan War

  • Recenzja

  • PS2

Ace Combat Zero: The Belkan War

19.09.2006 00:09 | Autor: Piotrek Szablata

Jedna z ostatnich wielkich gier na Playstation 2. Pozwól, aby król konsolowych przestworzy połechtał Twoje zmysły jeszcze raz. Wzleć tam gdzie jeszcze nikt nie był i przywieź ze sobą stos belkańskich skalpów!

dodaj komentarz
więcej

Wymagania sprzętowe:

PlayStation 2, DualShock 2, Memory Card

dodaj swoją opinię

Opinie (3):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

larasek 2006-09-20 17:37:40

Gra w akcji wygląda znacznie lepiej. Pamietaj, że screeny z Ps2 mają znacznie obniżoną jakość ze względu na sposób w jaki się je przechwytuje. Samo nagranie sygnału analogowego zabiera już sporo jakości, w przypadku ps2 trzeba jeszcze dodatkowo usunąć przeplot. Wszystko łącznie kończy się zmniejszeniem szczegółowości i utratą nominalnej rozdzielczości. Lepsze screeny można uzskać dopiero na urządzeniach za naprawdę grube pieniądze więc ciesz się, że w przeciwieństwie do konkurencji wykonujemy screeny bezpośrednio z gry a nie karmimy was uprzednio upiększonymi obrazkami od producentów.

Zgłoś do moderacji

graczzzamilowania 2006-09-20 16:26:10

Taa. Widze że ty w te gre nie grałeś tylko patrzyłeś na słabej jakości screeny. Brawo inteligencji:)

Zgłoś do moderacji

peter123456 2006-09-19 22:05:59

Heh. Gra b.dobra, ale dobrze, że jest już X360, a niedługo pojawią sie Wii i PS3 bo ta rozdzielczość w starej poczciwej PS2 jest już wrecz zabójcza :D

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (3)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...