newsy
gry Top MMO
dodaj swoją opinię

Opinie (320):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

tomn83 (Gość) 2016-07-02 00:49:48

dziwi mnie brak kultowej gry worms mam amige i dalej gram ;) miło wspomnieć przeszłość duzo wspomnianych gier to klasyki które pamiętam ale brak worms to błąd

Zgłoś do moderacji

olo (Gość) 2015-03-04 17:43:03

Najlepsze gry na Amigę 500 to sensible socer,mortal kombat,kanon foder,warzone

Zgłoś do moderacji

tomek (Gość) 2014-07-25 17:58:53

ja tez szukam jednej gierki widok cos jak Sabre team czasy bardziej wojenne miałes do wyboru czterech gostkow z roznych panstw a tylko mozna było chodzic jednym ludkiem,kierowało sie raczej jojtickiem z tego co pamietam.Generalnie szukało sie kluczy otwierało drzwi przebierałes sie za jednym z nich wtedy byłes bezpieczny niełapali cie.gra bardzo fajna i trudna nie dziecinna szukałem ja wszedzie nie pamietam tytułu wiem tylko ze chodziło sie więzniem tak jak by w jakims pałacu u faszystuf trzeba było uciec z tamtad

Zgłoś do moderacji

misiek (Gość) 2014-06-18 18:40:41

Olga, ta druga gra to PP Hammer.

Zgłoś do moderacji

Olga (Gość) 2014-06-09 21:48:59

Już wiem, że pierwsza gra to Chuck Rock II, ale drugiej dalej szukam (to nie Magic Pockets!). Jak ktoś wie to proszę pisać.

Zgłoś do moderacji

Olga (Gość) 2014-06-08 19:46:18

Szukam 2 gier na Amigę, tylko nie pamiętam tytułów:
- w jednej grze chodziło się bobasem z maczugą (to NIE BYŁ "Baby Jo"!), była na kilka dyskietek, ale miałam tylko pierwszą. Długość życia wskazywała butelka z mlekiem na górze ekranu (gdzieś na początku gry w opcjach można było ustawić nieśmiertelność). Każdy etap kończyło się walką z potworem. Jeden level był CHYBA w krainie z dużymi kwiatami, ale nie jestem tego pewna w 100%. Za to na 100% pierwszą część (pierwszą dyskietkę) kończyło się walką z ośmiornicą. Była to gra przygodowa z ładną wg mnie grafiką.

- w drugiej grze kierowało się gostkiem w okularach przeciwsłonecznych i chyba żółtą czapką z daszkiem. Też można było w opcjach przed graniem ustawić nieśmiertelność. Chodziło się m.in. po zamkach i różnych pomieszczeniach, zbierało się skarby czy coś takiego. Były też bonusy, gdzie było się w pomieszczeniu z kolorowych klocków(?). Jak się skuło, to ten koleś zmieniał się w aniołka i leciał do góry, grała wtedy śmieszna melodyjka. Tytuł gry miał w sobie prawdopodobnie słówko "Adventures", ale nie jestem tego pewna w 100%, bo grałam w obie gry ponad 10 lat temu.

Zgłoś do moderacji

egon60 (Gość) 2014-06-02 21:25:30

CYTADELA - rewelacyjna muzyka!!
HEIMDAL 2 - super RPG
... no i polski nieśmiertelny LEGION....
to były czasy. Pamiętam do dzisiaj, z bratem jak łupaliśmy w Settlers 1 na split ekranie.
Tak potrafiliśmy się zasiedzieć, że często już się jasno za oknem robiło. Pamiętam jak dziś, szybko kładliśmy się spać, żeby mama nie krzyczała...
Żadna gra mnie już tak chyba nie wciągnęła, nie zmienia nic lepsza grafika...

Zgłoś do moderacji

Mirek (Gość) 2014-04-14 03:50:17

Pamiętam jeszcze jak na Polonia 1 leciał magazyn komputerowy a tam recenzje Cannon Fodder, Worms itd. Pamiętam też jak Kazimierz Kaczor (aktor) recenzował grę która zwała się Warlords. Nie pamiętam tylko czy to było na Amige czy na PC. Muszę sprawdzić bo gierka była dosyć fajna.

Zgłoś do moderacji

AdiGryfino (Gość) 2014-04-14 03:47:07

Powiedzcie mi na którą dzisiejszą konsolę czy PC macie tyle genialnych, grywalnych tytułów co na Amigę 500 ?! Odpowiedź. Na żaden dzisiejszy sprzęt. Wolałbym mieć Amigę 500 niż Playstation czy XBox'a. Po co mi powalająca grafika jak gry wieją nudą, mułem i wodorostami.

Przypomnę tylko niektóre tytuły:

Desert Strike and Jungle Strike, Lotus series, Crazy Cars by Titus, Cannon Fodder 1 and 2, North & South, Batman, Lethal Weappon, Super Frog, Golden Axe, Street Fighter 2, Zool, Mortal Kombat, The Settlers - I dreamed at night, Pinball Dreams, Sensible Soccer, Terminator 2, Lost Vikings, Lemmings, Jaguar XJ220, Wings of Fury, Franko - Polish Mortal Kombat :p, Prehistoric, Prince of Persia, Giana sisters, Duck Tales!

Dzisiaj pojawiły się na PC Remake'i:
Giana Sisters - steam, Duck Tales Remake - steam, Mortal Kombat Komplete Edition - steam, Prince Of Persia - steam, The Settlers - steam, Cannon Fodder 3 - kompletnie nieudany remake, Desert Strike - remake ale bez rewelacji. W produkcji Franko 2.

Zgłoś do moderacji

MisiaczekM (Gość) 2014-04-07 11:21:54

A nasza rodzima Cytadela, gra 3D?

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (320)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...