newsy
gry Top MMO

Czytasz dyskusję w temacie: Gra: Tomb Raider: The Angel of Darkness (PC)

Tomb Raider: The Angel of Darkness - zajawka tematu

Ten temat zawiera komentarze do materiału: Tomb Raider: The Angel of Darkness

Czas dodania: 06.09.2003, 13:46
hehe...:) ja nie wiem czy to przez przypadek... czy moze znalazlam jakis cheat;P ale od razu uprzedzam ze wyprobowalam to tylko w jednym etapie:) i wydaje mi sie ze to bylo poprostu niedopracowanie gry... ale zaryzykujmy... no wiec jak ktos chce sprobowac... to na obojetnie jakiej scianie, z ktorej lara sie zeslizguje[tzn podejdzcie do sciany i sprobujcie na nia wejsc... i jak lara bedzie sie zeslizgiwac...to wlasnie jest to o co mi chodzi:)] i jak staniecie nawprost tej sciany[jak najblizej] to naciskajcie end az do skutku [lara powinna zrobic ok.5 takich no... wiecie o co mi chodzi:) ze sie tak obraca:) HEHE to sobie sprobujcie:)
Czas dodania: 06.09.2003, 15:37
Tez mialem problemy z filmikiem koncowym (i tym na poczatku tez ;P)tak jak ty Natko ze mnie odrazu wyrzucalo do glownego menu ale sobie to zrobilem i widzialem koncowy filmik :P gra rzeczywiscie miala duzo bledow ale to sie wytnie :) No to teraz czekam na TR7 :)
Czas dodania: 06.09.2003, 16:55
:( czyli to juz koniec gry?:((((( i jak w koncu zrobiles ze sie filmik wlaczyl?:)
Czas dodania: 07.09.2003, 00:09
Natko jezeli dojdziesz po drabinkach na samą gore i dojdziesz do samej krawedzi lub skoczysz w strone wiszacego czegos tam to w tym momencie ma ci sie wlaczyc filmik kaczacy gre i w tym momencie zamiast filmiku wywalilo mnie do menu glownego. Ja ten filmik zobaczylem za pomoca programu Virtual Dub i za pomoca tego programniku naprwailem sobie wszystkie filmiki ktore mi nie dzialaly w Tr6 ^_^
( wpadne tutaj jak wstane :) )
Czas dodania: 11.09.2003, 15:48
To jakk przejść to z duchem i posągami trzymającymi światełko?Ten duch sie wcale nie zatrzymuje,jak strzelam,a do światełka nie mogę nawet podejść,bo ciągle ucieka,więc jak mam je wziąść.Pomóżcie,bo ciągle stoję w tym samym miejscu!!!!
Czas dodania: 13.09.2003, 16:37
musisz strzelac caly czas do niego on sie zatrzyma na pewno bo inaczej bym tego nie przeszedl :P ale on sie zatrzymuje tylko na pare sekund ^_^
Czas dodania: 18.09.2003, 11:48
nie wiem jak można grac w takie qówno ta gra jest tak smętna że jak ją włączyłem to myślałem że spadne z mojego siedzenia dobrze że mam pirata bo jak bym kupil orginała to bym osiwiał i dostał wrzodów na żełądku a tak wydałem całą dyche, a mogłem sobie za to kupić czteropak piwa i bym miał przynajmniej z tego jakiś porzytek. Grałem na wszystkich tombach ale tego ostatniego nie zdzierrzyłem nie polecam.
Czas dodania: 21.09.2003, 10:44
Nie zastanawia was fak że ta sama gra tylko w wersji na ps2 dostała 6.4 + mocno negatywną recenzje...coś mi tu nie pasuje.
Czas dodania: 01.10.2003, 18:41
Ludziska!!!! Jak najszybciej pokonac tego kolesia na koncu (Eckharta czy jakos tam). Na wsztstkich jest jakis sposob. pomozcie!!
Czas dodania: 05.12.2003, 17:35
czy sa kody do tej gry?
Czas dodania: 05.12.2003, 17:38
czy sa kody do tej gry?
Czas dodania: 15.02.2004, 16:00
Przeszedlem od 1 do 5 czesci nie umie przejsc 6. Zatszymalem sie na 1 bosie - z tym duchem. Nie umie przejsc. Plz pomuszcie. Ocena TRAOD 9 na 10. Pozdrawiam !!!
Czas dodania: 17.02.2004, 09:49
cieply94 --->
Do tego upiora trzeba strzelać (najlepiej z shotguna). Po kilku strzałach zatrzymuje się i wtedy to niebieskie światełko nie "ucieka" i można zebrać. Bardzo łatwe to to nie jest, bo upiór zatrzymuje się tylko na chwilę.

kodów do TAOD nie ma, ale są trainery np. na www.tombraiderchronicles.com
Czas dodania: 20.02.2004, 14:13
Powiem tak-kilka lat temu ta gra zawładnęła mną aż do 4 części jednak teraz zze smutkiem musze przyznać że TOMB RAIDER to poprstu chała.Klimat archeologiczny całkiem gdzieś wywiało,Lara stała sie komandosem zamiast Larą żądną przygód.Oczywistą rzeczą jest że czekam na TB 7 bo chciałbym żeby ją ożywiono jako panią archeolog.Pozdrawiam i zarazem polecam gierke online American`s Army total real.
Czas dodania: 27.02.2004, 22:59
Heh przeszedlem wszystkie części Tomb Raidera lecz the angel of darkness nie mam ochoty przechodzić!!! Inne części mimo o wiele gorszej grafiki posiadaly swój klimat który wciągał. Pamiętam do tej pory jak mama musiała mnie od telewizora (grałem na PSX) siłą odciągać jak miałem 9 czy 10 lat gdy przechodziłem Tomb Raidera 2 bo była to moja piersza część ktorą przeszedłem. Gra wciągałą, miała swój klimat, czułem że zamiast lary jestem w tym wirtualnym świecie ja sam. A w Tomb Raiderze: The Angel of Darkness mimo wielkich zapowiedzi że będzie to gra rewolucyjna (niewiątpliwie taka jest), zabrakło najwarzniejszej rzeczy klimatu, który powodował że pozostałe części gry były wyjątkowe, wciągały potrafiły przykuć gracza na długie godziny do ekranu. Cóż nie wiem czy kiedykolwiek powróce do Tomb Raidera 6 i wkońcu go przejde, ponieważ nie czuje tej gry ,jej klimatu, poprostu go nie ma. Heh chyba na tym skończe mą krótka recenzję (byłej) najlepszej gry na świecie. Ci którzy grali w TR6 a nie zagrali w żadną część wcześniejszą nie są w stanie o niej nic powiedzieć bo prawdziwa potęga tej gry tkwi w jej wersjach wcześniejszych!!! Jako że gra ma ładną grafikę i dobrą oprawę graficzną wystawie jej ocenę 6/10 ponieważ tak jak mówie gra nie potrafi przyciągnąć!!! Miejmy nadzieję że ludzie którzy tworza tę gre zrobią jej kolejną część, lecz też odnajdą w sobie to cos co ma przyciągnąć graczy i niech to odpowiednio w grze usadowią. Ja sam czekam na kolejnego TR i oby odnalazł on swą dawną wielkość i chwałę!
Czas dodania: 10.03.2004, 14:41
mam problem z planszą Boaz Return strzelam w tego gada i męczę się już dość długo jak zrobić żeby ten koeś celował w te dwa tylnie..coś nie wiem jak to nazwać! Pomóżcie!! A pozatym nowy tomb raider jest fantastyczny, mam słabość do całej serii i będę w to grała chyba aż do śmierci :)
Czas dodania: 02.05.2004, 21:45
Siemanko:( proszę pomóżcie mi:(... chodzi mi o plansze z tym zmutowanym cialem (to jest 8 poziom) jestem w tej planszy już na samym końcu...tam jest te pudlo a wyzej dzwignia otwierająca drzwi do zakonczenia poziomu... no i wskakuje na te pudlo ale niedoskakuje do tej dzwigni:( przesuwam je w rózne strony ale i tak dzwignia jest za wysoko:( wiem... moze dla was to bylo latwe ale ja nie wiem co mam zrobic ;/ siedze nad tym ponad 2 miesiące i nic :( prosze o pomoc:( napiszcie tu lub na e-mail wyslijcie odpowiedz (cichociemny14@wp.pl) i wielkie dzieki =] narQa...
Czas dodania: 16.07.2004, 03:46
The Angel of Darkness jest najlepszym Tomb Raider'em w jakiego gralem (a gralem w kazdego). Ciekawa fabula i bombowa grafa czynia go pozycja obowiazkowa dla kazdego fana przygod Larry Croft. Moze i krotka, moze i latwe zakonczenie ale przynajmniej sie nie zdazy znudzic! Recenzenci czesto czepiali sie bugg'ow ktorych wcale w tej grze nie ma!? Zreszta 2 patche poprawiaja wszystko co potrzeba, a mianowicie problemy z liczeniem amunicjii.Natomiast jerzeli ktos twierdzi, ze fabula jest denna i zakonczenie kiepskie to wynika to prawdopodobnie z braku znajomosci jezyka angielskiego u tejze osoby.
"You people break too easily"
Czas dodania: 20.07.2004, 13:32
Tak przeszedłem wkońcu TR: The Angel of Darkness!!!
I tak jak zacząłem w tą grę grać czułem sie rozczarowany, tak i teraz czuje wielkie rozczarowanie. Ja męcząc sie kilkanaście godzin nad ta grą przechodząc ją bez opisu, nudząc się przy niej bo gra jest do bani przechodziłem ją tylko dlatego że przeszedłem wszystkie wcześniejsze części ujrzałem góra 2 minutowe zakończenie!! Skandal!!! Myślałem że panowie i panie (jeżeli takie są) z EIDOS mimo tego że zje... gre zrobią przynajmniej pożądne zakończenie. A tu nic tylko się popłakać:( Cóż czekam na następną część TR i miejmy nadzieje że gra nie będzie zrą... i wkońcu zrobią pożądne zakończenie.
Czas dodania: 02.01.2005, 16:42
powiem krótko ODRADZAM ZAKUPU TEJ GRY!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas dodania: 12.06.2006, 21:58
Pograjcie w Tomb Raider LEGEND to sie zachwycicie jak Eidos się poprawił ;-)
Czas dodania: 15.08.2006, 19:25
heh przeszedlem i powiem szczeze ze wiecej oczekiwalem od zakonczenia tej gierki :/ niby wszystko fajnie sie zazębia a koncowka taka ze ... zero satysfakcji zero chęci dowiedzenia sie co bedzie dalej ... poprostu kaszana po tym jak przemeczylem pare dobrych godzin ze sterowaniem ktore mozna by bylo delikatnie nazwac kijowym po ogladaniu lary jak rusza sie jakby byla w ciazy zakonczenie tej klasy jest conajmniej spartolone ... tyle chcialem rzec pozdrawiam wzsystkich
Czas dodania: 19.08.2006, 14:31
hej, mam problem. Mianowicie jeszcze w paryżu odniosłam paczke gościowi z Cafe Metro. Dał mi jakś karteczke z szyfrem. Patrzyłam juz nawet do poradnika ale tam pisze zeby iść do ochroniarza Boucharda a potem przejsc przed drzwi z żaluzjami. Ochroniarz mnie nie przepuszcza, a zadnych drzwi nie moge znależć. Pomóżcie
Czas dodania: 08.09.2006, 19:43
Czesc Wam!Wam do was ogromna prosbe.Aczkolwiek dotarłam do luvre galleries i nie potraie ominąc laserów.Kto mi pomoze??Mój mail to zuzienna@o2.pl lub Suzi583@wp.pl dzięki z góry !
Czas dodania: 15.09.2006, 12:55
Jestem w trakcie gry,ale mogę polecić TRAOD każdemu kto lubi dobrą przygodę
Czas dodania: 01.10.2006, 13:26
P.S:
Jas sciagniecie save'a i zacznicie w niego grac- zerknijcie, ile Ten Ktos mial apteczek, broni i...nozy do zabicia Eckhard'a?! jak On to zrobil...??
Czas dodania: 01.10.2006, 13:33
Hejka katatonia83!! ja sie meczylam z Boaz ponad tydzien!! napisz na moje GG mam rozwiazanie: 6498962. Buzki!!
Czas dodania: 18.10.2006, 18:34
Jak przejść 9 poziom, tam w tunelu, bo jak ja tam wchodze od razu Lara się zapala. Jak to zrobić? pomocy! plissssssss!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas dodania: 12.11.2006, 12:35
Yo, do hermionki11! ja to juz przeszłam i na pewno ci podpowiem. obróć się szybko lewym klawiszem kierunkowim i SKOCZ!!! szkacz do konca tunelu i bedzie filmowy przerywnik. oki to wszystko. buziaki :*:*:*:*:*:* (a i nawiasem mówiąc to nie wiem jak przejsc Louvre Storm Drains ;)) :*:*:*:*:*:*:*
Czas dodania: 22.11.2006, 11:15
Dobra, czas na moją recenzję.
Mi się ta gra podoba. koniec. kropka.
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...