gry
newsy
gry Top MMO

Czytasz dyskusję w temacie: Gra: Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł (PC)

Ten temat zawiera komentarze do materiału: Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł

Czas dodania: 14.11.2002, 16:37
jak jestes w karierze to chyba samo sie savuje. ale sam nie mozesz savowac-kariera to kariera. znalazlem jednak sposob: jak spiep...sz zawody to zanim sie skoncza przerwij gra. jak do niej wrocisz to bedziesz mial stan sprzed zawodow
Czas dodania: 15.11.2002, 18:02
Duzo lepsza niz skoki 2002 niezła grafa. To chyba najlepsze skoki jakie dotąd wyszły
Czas dodania: 16.11.2002, 10:00
Elooo !!!
Goracao poelcam nowe Skoki !!! O wiele leprze nish 2002, znacznie porawiono realizm, grafa jest spoko, encyklopedia skokow na krazku, i wreszcie multiplayer. Jeszcez raz goraco polecam CENA to tylko niecale 20zl.
Czas dodania: 16.11.2002, 10:03
to jest super gra>!!!
Czas dodania: 16.11.2002, 10:41
Gra jesli chodzi o grywalnosc i realizm skokow jest super.niestety cala "obwodka:jest do bani za duzo czasu sie wgrywa.Nie ma podanej pozycji po skoku i generowanie wynikow przypomina c-64.najleprzym rozwiazaniem bylo by polaczyc skoki 2002 i 2003.moze za rok bedzie lepiej.
Czas dodania: 16.11.2002, 10:53
jest zaj... poprostu super
Czas dodania: 16.11.2002, 11:21
z***iaszcza gra takich skoków nie widziałem!!
Czas dodania: 16.11.2002, 19:09
Boooże ta gra ma tyle błędów co zadne demo tyle nie ma kupiłem i załuje..
Np w trybie kariera gdy kupuje nowy sprzęt to wogóle on sie nie zmienia cały czas mój zawodnik tak samo wyląda, albo np jak juz utworze zawdonika to zmieniam model nart w trybie kariera i niby sie zmienia ale gdy zaczynam skakac okazuje sie ze mój zawdonik ma takie same narty jak wczesniej i nie da sie ich zmienic BEZSENS... i jeszcze np czasami nie słychac komentarz napoczątku po wgraniu sie skoczni. Straszne błedy więcej nie bede wymieniał to powinno byc demo tera załuje ze kupiłem ta gre moglem kupic od kumpla skoki 2002 o wiele lepsze moze w łątce która wyjdze 18 listopada zostaną tę błedy poprawione. A i jeszcze jedno na stronie oficjalnej gry pisze w dzale POMOC ze jak sie nie widzi imona i statyyk podczas skoku to trzeba zmienic w opcjach gtrafike na 32 bitów a co to ma znaczyc gra ma dzałac poprawnie przy kadzych ustawieniach to mogli wogole nie umieszczac takiej opcji w grze tylko wziąsc 32 bity bez mozliwosci zmiany bezsens. A i jeszcze sie chwalą ze posiada silnik ten sam co GTA3 ja bym sie tym nie chwalił bo zeby dobrze dzałał gta3 trzeba było miec MOCARNY SPRZĘT, ale nawet i z takim zdarzał ze gra sie czasami cieła i spadał fps'y
Czas dodania: 16.11.2002, 19:58
lepsza niz poprzednie. graficznie super. niech wydadza tego pacza i bedzie looz. wiecej takich gier za dwie dyszki!
Czas dodania: 17.11.2002, 00:18
Średnia gierka. Za dórzo błendoof, ale za 20 zł morze być. :D jeśli nie jesteś noobem nie czytaj tego:
błędy ortograficzne były specjalne
Czas dodania: 17.11.2002, 00:37
Co za lipa!!! Niech Niemcy wydają ich RTL SkiSpringen 2003 w Polsce, bo jak gram w naszą "superprodukcję", to mi się chce rzygać!!! Nie brać nawet jak dają za darmo!
Czas dodania: 17.11.2002, 11:40
Gra moze byc tylko nie mam napisow podczas skoku ile skoczylem itp. Co zrobic żeby były.
Czas dodania: 17.11.2002, 13:49
Jezuuuu.... . Gierka niby fajna, ale ma tyle błędów, że sie grać odechciewa. Może patch coś zmieni? zobaczymy. Dla mnie 610.
Czas dodania: 17.11.2002, 16:48
fayna giera i za 20 pln. jak dla mnie to 8/10
Czas dodania: 17.11.2002, 19:23
Producent "Dobrej Gry" idzie z graczami w przyslowiowego balona.

1. Kupilem sobie gre SKOKI NARCIARSKIE 2003
2. Mam komputer z ORYGINALNYM WINDOWS XP, Duron 900, 256 MB RAM, karta graficzna GeForce 64 MB 400MMX - na pudelku z gra sa podane wymagania gry. Zarowno system WIN-XP jak i sprzet spelnia wszelkie podane tam parametry
2. Zainstalowalem gre (kopiuje sie cala plyta na HDD - 700 MB, bzdura...) i uruchomilem
3. Jak wiele innych osob obejrzalem sobie widowiskowe wysypanie sie programu w momencie ladowania skoczni - komunikat ERROR INITIALIZING RENDERWARE
4. Sprawdzam co to takiego te cudo RenderWare - producent gry chwali sie, ze ten silnik jest wykorzystywany miedzy innymi w GT-Auto III. Hmy... Dziwne - u mnie tamta gierka (oryginalna) hula bez problemow - wiec to nie moze byc problem z uruchomieniem silnika (jak to zaraz madrale producenta beda tlumaczyc)
5. OK, widocznie tak ma byc. Wchodze na strone producenta - http://dobragra.redakcja.pl/ i czytam jaka to piekna i wspaniala gra. W dziale POMOC znajduje informacje, ze owszem, zdarza sie taka sytuacja jak u mnie - ze gra wychodzi do systemu w momencie ladowania skoczni.
6. Postepuje zgodnie z instrukcja - sciagam z netu najnowsze sterowniki do karty, instaluje je. Sciagam najnowszego DirectX'a -wersja 8.1NT-B POL. Z przyjemnoscia dowiaduje sie, ze aby toto zainstalowac pod WIN-XP musze miec zainstalowany Service Pack 1
7. Jako ze mam oryginalnego WIN-XP to zaden problem. Wchodze na strone microsoftu i instaluje packa, ktorego wczesniej nie chcialem instalowac ze wzgledu na niezbyt pochlebne o nim opinie. Instalacja trwa 1,5 godziny
8. Bedac szczesliwym posiadaczem Service Pack'a 1 instaluje najnowszy DirectX
9. Pomny uwag ze stron internetowych zmieniam poziom glebi kolorow w systemie na 32bity - podobno pomaga
10. Majac wypasiony komp - az strach takich nowoczesnych sterownikow uzywac - po 3 godzinach cierpliwej rekonfiguracji uruchamiam gierke
11. Podczas ladowania Skoczni program wychodzi do systemu z komunikatem ERROR INITIALIZING RENDERWARE...
12. OK, ja jestem spokojny czlowiek. Na stronie producenta znajduje sie wiadomosc, zeby dzwonic lub pisac emile w razie klopotow. Dzwonie (sobota, poludnie) - nikt nie odbiera. Wysylam emila z opisem klopotu ufny w szybka pomoc. I co ? I g...wno. Nie raczyli odpowiedziec.

Szanowni Panstwo. Jezeli ktos jest profesjonalista i zdarzy mu sie wpadka w skali calego kraju, to siedzi w pracy na 4-literach i stara sie zminimalizowac straty i stresy klientow. Firma, ktora wypuscila SKOKI NARCIARSKIE 2003 ma nas - graczy, dzieki ktorym zarabia i egzystuje - gleboko gdzies. Daje temu wyraz szczegolnie w sytuacji kryzysowej.

Na stronie stronie wydawcy gry mozna znalezc informacje, ktora mnie osobiscie przyprawia o palpitacje serca: "Rozmaitość typów kart graficznych, muzycznych, procesorów i ich możliwych konfiguracji sprawia, że nawet najlepiej napisany i przetestowany program może mieć kłopoty z funkcjonowaniem na specyficznych pecetach"

Jezeli moja konfiguracja jest nietypowa, to prosze o podanie konfiguracji TYPOWEJ. Mam najpopularniejsza karte graficzna, i z tego co wiem, wlasnie na niej gra nie dziala prawie u nikogo. Mam oryginalny WINDOWS-XP, najnowsze sterowniki posiadajace CERTYFIKATY, caly sprzet jest ZGODNY ZE STANDARDEM DIRECTX.

Zona mi na weekend wyjechala. Dzieki temu chcialem sobie pograc. Stracilem pieniadze, czas, nerwy. Nasze prawo nie sciga producentow wypuszczajacych buble. Kiedys juz przegrala u mnie firma LEMON, ktora wypuszczala totalny growy kicz. Od tamtej pory nie kupilem zadnej wydawanej przez nich gry, a kupuje rocznie ponad 50 ORYGINALNYCH gier. Tak, tak - oryginalnych, gdyz innych nie uznaje. Od dzisiaj nie kupie tez nic z serii DOBRA GRA. I to samo proponuje Wam wszystkim.

Dlaczego ? Dlatego, ze nie lubie firm, ktore olewaja czlowieka, nie racza nawet sprawdzic produktu przed jego wypuszczeniem na rynek, a pozniej udzielaja zdawkowych rad na zasadzie Microsoftu - "eee... tam czlowieku, pewnie masz nieaktualne sterowniki - zainstaluj nowe"

To wy sobie zainstalujcie nowe. Mozgi.
Czas dodania: 17.11.2002, 22:34
ale sie chlopie zamotales, poczekaj do jutra na patcha to moze ci sie polepszy:). u mnie tam wszystko gra, a nie mam zadnej "specjalistycznej" konfiguracji. tzn. winows XP, karta Matrox g-400 i do przodu...
Czas dodania: 17.11.2002, 22:36
Wloczenga: Moze i masz Ty we wszystkim racje, ale jak zainstalowales sobie bete DX 9 na XP, a oni pisza ze gra wymaga DX 8.1 to nie dziw sie ze Ci sie wszystko wali. U mnie na podobnej konfiguracji wszystko chodzi w porzo (z DX 8.1 ANG + nowe stery karty). Gra jest troche za prosta, ale taki juz chyba urok tych skokow. Pozdro. Onex
Czas dodania: 18.11.2002, 21:08
Czy mógłbym sie od kogos dowiedzieć czy do uruchomienie tejże gierki potrzebna jest płytka. I ile gra zajmuje na HDD ????
Czas dodania: 18.11.2002, 21:24
BOZE TEN PATCH WIELE NIE DAŁ GDY KUPUJE NOWY KOMBINEZON ON ISE WOGLÓLE NIE ZMMIENIA WYGLĄDEM !!!! TAK SAMO NARTY CAŁY CAS MAM TE SAME FISHAR I NWEt JAK WYBIORE PRZY TWORZENIU ZAWDONIKA INNE TO I TAK BEDA TO FISHAR CALY CZAS BEDZIEMY SKAKAC BIEDNIE WYGLĄDAJĄCYM MANYM JEEzU jutro naszczescie bede miał skoki 2002 i bedzie git. PATCH DODAJE TYLKO JAKIES RZECZY KTÓRE AUTTRKCYJNIĄ GRE ALE DOPIERO JAK SIE JĄ PRZEJDZA ALE TEGO CHYBA NIKT NIE DOKONA GRA MA TYLE BŁĘDÓW ZE ODNIEJ POPRTOSU ODRZUCA!
Czas dodania: 18.11.2002, 23:33
jesli najwazniejsze dla ciebie w tym patchu co sie pokazal jest kolor kombinezonu, to gosciu chyba zla gre wybrales. tu sie skacze (jak sama nazwa gry wskazuje), a nie dobiera kolorek ubranka. ja czekalem na patcha, bo nie wyswietlaly mi sie nazwiska- a teraz juz wszycho jest ok.
gierka mi sie bardzo podoba. a tak apropos, pewnie brakuje ci wybierania fryzur u skoczkow ?? napisz do producenta moze specjalnie dla ciebie zmajstruja jakiegos patcha :))
Czas dodania: 18.11.2002, 23:43
buhaha...jesli czekales na latke i jedyne co ci sie niepodoba to niedopracowany "modul sklepu odziezowego" to pozostaje mi chlopie pogratulowac ci!!! jeezu, wiecej takich opinii i chyba w ogole dam sobie spokuj z czytaniem textow na forum. pozdrowionka dla wszystkich skijumperow!!
Czas dodania: 19.11.2002, 11:45
mi tam sie prawie wszystko w tej grze podoba...heja!
Czas dodania: 19.11.2002, 14:38
czy wie ktos czemu nie ma zadnych napisow w tej grze??
nie wiem jakim skoczkiem skacze itd.
prosze o pomoc
Czas dodania: 19.11.2002, 14:39
Tragedia!!
Może mi ktoś powie dlaczego nie widać na jaką odległość skoczyłem .
Gdzie są noty od sędziów!!!
KASZANA!!!!!!
Starsze wersje były owiele lepsze
użytkownik nie posiada awatara
3
Czas dodania: 19.11.2002, 14:48
czy ktos z was ma taki problem ze jak zmienia rozdzielczosc na 1024*768 to wychodzi z gry jak laduje sie skok??

ps.gra wymaga cd i zajmuje na hdd 709 mb.
Czas dodania: 19.11.2002, 16:06
Zinastalujcie pacza dziala na brak napisow i dodaje za*.* skoki nocne

a zeby poszla w 1024x768 ustaw sobie wyzsza rozdzialke ekranu w Windozie. glupie ale dziala hihihihi
Czas dodania: 19.11.2002, 17:03
GRALIŚCIE W TE Ch***OWE SKOKI.Wiecie ,ża ta wersja nie ma nic wspólnego z RTL Skispringen 2003 !!!!
TA chała "POLSKI ORZEŁ" jest zrobiona przez polaków.WIĘC RADZĘ KUPIĆ RTL 2003 to jest wspaniałe NAPRAWDĘ
Czas dodania: 19.11.2002, 17:06
nie mam żadnych napisów tylko KWADRATY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas dodania: 19.11.2002, 18:07
Moim zdaiem skoki narciarciarskie są dobre ale do ideału trochę brakuje ogólnie daje jej 8/10
Czas dodania: 19.11.2002, 18:29
Heja!Po zainstalowaniu patcha sa napisy!!!A do tego fajowe skoki w nocy.Przyjemnie sie skacze.Polecam!
obrazek
Copyright © 1995-2013 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...