gry
newsy
gry Top MMO

Czytasz dyskusję w temacie: Gra: Need for Speed Most Wanted (PC)

Need for Speed Most Wanted - zajawka tematu

Ten temat zawiera komentarze do materiału: Need for Speed Most Wanted

Czas dodania: 28.11.2005, 13:21
Czesc ta gra jest the best jestem na 3miejscu ale mam problem ma ktos moze kody jak tak to przeslijcie lukasz11145@wp.pl dzieki
Czas dodania: 28.11.2005, 15:59
BADZIEW!!! z przykrością oświadczam że seria NFS skończyła się na części 5 (porsche) potem było już tylko gorzej :(((((. Ta gra jest przeznaczona dla amerykańskich dzieciaków od lat 3 do lat 10. Ta gra mi ubliża! Samochód sam hamuje! Gdy naciskam tył, samochód cofa! :/ w trybie drag nie można skręcać, tylko zmieniać tor po którym samochód jedzie sam! Tylko głupi jankes mógł wymyślić taki badziew! Nawroty robi się przy prędkościach bliskich 300 km/h (wystarczy wcisnąć przycisk który... zwalnia czas!?!??!!!) CO ZA BADZIEW! KASUJE TĘ GRE! JEST DO D***@$#*!$#!#!!!!!!!!!!
Czas dodania: 28.11.2005, 16:07
gameplay->units->metric - tak sie zmienia mph na km/h :P
ja jezdze porsche cayman s, full tuning wyciaga ponad 212 mph czyli gdzies tak 340km/h :P:P:P juz zbieram kaske na porsche carrere turbo :):):) PZDR
Czas dodania: 28.11.2005, 16:13
Jestem... a raczej byłem fanem serii need for speed. Byłem ponieważ według mnie, seria nfs skończyła się na części 5 (porsche). potem było już tylko gorzej i gorzej :(. Most wanted to gra przeznaczona dla jankesów od lat 3 do 10 (ponieważ zamiast mózgu mają chyba cheesburgera :). Intro do kariery wygląda jak beznadziejna bajka z fox kids. w trybie drag, samochód skręca sam (prowadzenie i zmiana biegów to dla jankesa mission impossible :). Gdy puszcza się z gazu, samochód sam hamuje, a nawrót można wykonać przy 300 km/h wciskając super hiper mega guzik, który zwalnia czas (młody jankes krzyknąłby łał!!!). Ta gra mi ubliża, mam wrażenie, że ktośwątpi w moje umiejętności, jako kierowcy. Muzyka jest typowo amerykańska (do niczego nie pasuje, a na pewno nie do szybkiej jazdy). Jeśli nie masz już 3 lat i nie jesteś "american i***" to trzymaj się od tej gry z daleka. Kasuje ją jeszcze dziś! Wolę "Live for speed"
Czas dodania: 28.11.2005, 18:12
Do konradred22 masz zdecydowanie za słaby komp do tej gry , za mało ramu i..... celeron ni i karta ma swoje lata juz 4 potokowce odeszły do lamusa
Czas dodania: 28.11.2005, 18:12
Do konradred22 masz zdecydowanie za słaby komp do tej gry , za mało ramu i..... celeron ni i karta ma swoje lata juz 4 potokowce odeszły do lamusa
Czas dodania: 28.11.2005, 18:27
Choć bardzo sobie cenię realizm to w tej grze jego brak kompletnie mi nie przeszkadza.Super jazda , GRYWALNOŚĆ w pełnym tego słowa znaczeniu.Mniód , Malina wszystko co najlepsze. Kupujcie !!!!!!!!!!! nie pożałujecie . Grafika Super ale niestety na dobrym sprzęcie.Gram na Athlon 64 2266 Mhz (11*206) Gigabyte GA-K8M Ultra-9
Czas dodania: 28.11.2005, 19:04
Gieraka jest naprawde spoko. A teraz kilka uwag i to nie tylko do gry, ale i opinii. NFS MW jest naprawde niezle pod wzgledem scigania sie arcade, szczegolnie swietnie wykonali te poscigi :D. Wg mnie fajnie ze dodali speedbreakera, a jak ktos nie chce tego to przeciez nie musi uzywac. Dobrze ze w tym NFS dali wiecej porzadnych bryk, a nie te wszystkie corrole, peagout ( no zostal golf czy punto ale jest juz wyraznie mniej). Przeciez ta gra sie nazywa NEED FOR SPEED a nie ODPICUJ MI MALUCHA. Wiec smieje sie z tych co uwazaja za najlepsze undergroundy. One byly spoko ale bez przesady. A smiechowi sa jeszcze Ci goscie dla ktorych nfs skonczyl sie na porsche 2000.. Ludzie czy wy graliscie chociazby ( mowie o tym co ja gralem) w nfs 2 se, nfs hot poursuit albo nfs 4( jaki ona miala podtytul?) przeciez to byly czysciutkie zrecznosciowki a porsche byl jedyna czescia z realizmem i przez to byl wyjatkowy(przeszedlem go kilka razy). No a teraz ide sobie pograc, az dorwe jakiegos potwora: lamborghini albo vipera:D
Czas dodania: 29.11.2005, 09:55
Piszę do jerzy.ozga_xl. Człowieku, ta gra wymiata!!! A jeśli wymagasz od gry takiej jak Need For Speed realizmu, to muszę powiedzieć Ci że o tej serii nie masz zielonego pojęcia! Jeżeli chcesz realizmu to kup sobie Toca Racera 2 i będziesz miał realizm! Uważam że pomysł ze speedbreakiem to bardzo fajna rzecz i często się przydaje, rozumiem że w czasie rzeczywistym nie zrobił byś tego co na speedbreaku, ale chyba właśnie na tym to polega. Uwielbiam całą serię NFS ale Most Wanted jest najlepszy, i nie jest tylko najlepszą ścigałką ale wg. mnie (to morze Cię zaskoczyć) Need For Speed Most Wanted jest najlepszą grą w historii i będzie nią do momentu ukazania się kolejnej części NFS...
Czas dodania: 29.11.2005, 14:36
Mam jedno ważne pytanie :) Mam dość stara karte graficzna GeForce4 mx 64mb i nie obsluguje ona pixel shader. Czy zatem jest możliwość zeby odpalic nfs most wanted na moim kompie? (chodzi mi glownie o te nieszczesne pixel shadery)
Czas dodania: 29.11.2005, 17:30
-----Mam jedno ważne pytanie :) Mam dość stara karte graficzna GeForce4 mx 64mb i nie obsluguje ona pixel shader. Czy zatem jest możliwość zeby odpalic nfs most wanted na moim kompie? (chodzi mi glownie o te nieszczesne pixel shadery)------ Pewnie że się da się odpalic w opscach wyłącz tę opcje i powinno iśc bez problemowo pozdrawiam :-)
Czas dodania: 29.11.2005, 18:25
Do matthew pojdzie ci nfs poniewaz ja odpalilem u golegi na geforce 2mx i chodzilo wiec milego grania chociaz nie bedzie CI ona plynnie chodzila Nara
Czas dodania: 30.11.2005, 09:05
Giera wymiata ale jest jeden problem za szybko sie ja przechodzi... Ja mam juz 99% bo na początku nie przeszedlem jednego rajdu i nie moge miec 100% trozhe lipa ale nie da sie tego juz naprawic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas dodania: 30.11.2005, 14:06
2 połowa gry jest po protsu nudna przy 60% wszystkie czesci odblokowane podobnie jak w nfsu 2.Tuning optyczny nie daje żadnych korzyści reputacji nie wpływa na prowadzenie jedynie cieszy oko.W pierwszą cześc nfsu grało sie z prawdziwymi emocjami ost czesci odkrywane byly na sam koniec więc było o co grać a nie z wyscigu na wyscig jak w nfsmw aby przejsc BEZ sensu !!
Czas dodania: 01.12.2005, 14:59
na koniec dostajesz bmw :D
Czas dodania: 01.12.2005, 15:00
lol6699 ja jak przeszedlem gre mialem 90% a teraz mam 98% do tamtych wyscigow mozesz wrucic
Czas dodania: 02.12.2005, 12:22
Badzcie uprzejmi i powiedzcie czemu nie ma do wyboru BMW seri 3, pod koniec gry sie dostaje czy jak??. Bo tylko na poczatku gry pare przejazdow jest tym modelem i koniec nie rozumiem. prosze was o odpowiedz....
Czas dodania: 02.12.2005, 16:28
do shafir5: boże typie!! czy ty nie umiesz czytac ?? dwa psty ponizej masz napisane dlaczego nie mozna wybrac bmw..... bo dostajesz pod koniec!! nawet na poczatku gry jest film pokazujacy ze ci go zabieraja. ty raczej nie grales w ta gre jeszcze wiec nie pisz tutaj ;/
PS. Sorry, ale nie spamujcie tylko czytajcie!
PS2. Ja juz mam 76% gry i jeżdze Lamburghini Gallardo
PZDR
Czas dodania: 02.12.2005, 16:37
DZieki stary........
Czas dodania: 02.12.2005, 17:15
Powiedzcie mi czy pójdzie mi na procesorze Intel Pentium 4 1,8MGhZ 256 MB RAM, i na karcie Radeon 9200 PRO 128MB... Prosze o odpowiedź... Z góry dziękuje...
Czas dodania: 02.12.2005, 21:40
nie masz wyświetlonych wymagań gry na stronie ?? jak nie wiesz gdzie jest to popatrz w dół i na lewo! porownaj sobie i sie ciesz, bo ci pojdzie :)
Czas dodania: 02.12.2005, 21:59
Stary przy 256RAM nie masz sie nawet co szykowac.... ja mam 512(kiedy nic nie robie zużywa mi 120-140- mam duzo programow) a kiedy gram to zużycie sięga nawet 600RAM czyli jakies 88MB czyta z dysku i gra sie przecina... Radeon 9200Pro nie ma:) narazie:P hehe
Czas dodania: 02.12.2005, 22:27
Czytając recenzję fanów można dojść do wniosku że wiekszość sie na sprzęcie zna ale tu jeden:,,666ogi'' napisał:,,Mam Athlona 64 3000+ i 2048 ram DDR2" na pierwszy rzut oka widac że to dzieciak co zna sie tylko na rysorakach... DDR@ obslogóją tylko płytki pod Intela... śmiech i tyle... a co do Gry to wyraże się pozytywnie ale jest tu fakt kilka niedociągnięc. Ogół to super. I jeszcze do fanów sprzętu. zalecana karta na tę gre to radeon 9600. O ramach juz pisalem i jeszcze jedno ciekawostka sejwy są w najbanalniejszym mięscu w kompie. w ,, moich dokumentach'' życze miłej zabawy
Czas dodania: 03.12.2005, 00:22
Do mkolo, ty jakis smieszny jestes człowieku, jak moj kumpel zalatwil nfs'a mos wanted i pokazal jak wyglada to mu smigalo na athloniexp 1800+, 256mb ddr i geforce 3, wiec nie gadaj głupot mastahu, ja gram na 1280-1024 FSAAx4 i max detale i gierka smiga, nie bede pisal sprzetu bo chwalenie sie jest smieszne
Czas dodania: 03.12.2005, 10:05
będąc fanem poprzednich części a nawet jeszcze nia grając w nową stwierdzam że jest za......sta a jak chcecie realizmu to sobie kupcie grant tursmo a nfs to nfs
Czas dodania: 03.12.2005, 13:55
To jest naprawdę fajna gierka, daję jej 10!
Czas dodania: 03.12.2005, 19:22
gra fajna wciaga prawie jak kazda czesc NFS ale mi sie to juz opatrzylo... nie dorownuje undergroundowi 2 malo mozliwosci do tuningu jedynie co moze byc fajniejsze od undergrounda toto ze jezdzimy w dzien i goni nas policja a tak to nie widze nic ciekawszego. Zreszta ja czekam az wkoncu NFS bedzie starym nfs z realistycznym prowadzeniem auta, a w to to kazdy glupi dzieciak potrafi zagrac co nie pwoeidzial bym ze latwo by mu sie gralo w NFS:porsche-dla mnie to jest prawdziwa gra wyscigowa. niech powraca stary dobry nfs bo ten sie juz opatrzyl.pozdro
Czas dodania: 04.12.2005, 13:08
przykro mi to mowic ale underground2 bardziej mi sie podoba niz mw niepotrzebnie zrobili ze jezdzi sie tylko w dzien przedziez takie wyscigi odbywaja sie tylko w nocy.nawet poziamu trudnosci nie ma w karierze. most wanted jest super gierka ale u2 jest lepsiejsza.
Czas dodania: 04.12.2005, 23:15
w ktoryms trainerze jest pokazane jak prowadzi sie radiowoz.czy to mozliwe????jest taka opcja??
Czas dodania: 05.12.2005, 18:44
Jest jeden taki moment pod koniec gry,o ile się nie mylę(ostatnia misja).
Co do gierki to na podstawie dema uważam że jest bardzo wciagajaca i grywalna.Kupiłem(jeszcze nie dostałem)
tą grę szczególnie dla pościgów policyjnych,które naprawdę są bardzo dobrze zrealizowane(sądząc po demie).
Na moim starym sprzęcie jakim jest-Intel Celeron 2 ghz,256 mb ram,GeForce 6200 128 mb chodzi prawie idealnie(na niskich ustawieniach).Wiec posiadacze małej ilości pamięci RAM-Nie macie się czego obawiać i kupujcie tą grę!!

PS:Mam pytanie-jakie są służby policji?(Chodzi mi o rodzaje samochodów gliniarzy,i czy jest helikopter)
obrazek
Copyright © 1995-2013 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...