gry
newsy
gry Top MMO

Czytasz dyskusję w temacie: Gra: Madagaskar (PC)

Madagaskar - zajawka tematu

Ten temat zawiera komentarze do materiału: Madagaskar

Czas dodania: 05.07.2005, 09:30
Film conajmniej bardzo fajny :) A w grze jest jeszcze wiecej dobrego humoru i fajnej zabawy :) Polecam, przez przypadek usiadlem do kompa bo kupilem siostrzenicy na urodziny i obydwoje swietnie sie bawilismy !!
Czas dodania: 06.09.2005, 18:04
Takiej niedoróbki jeszcze nie widziałe. Jednym ze stadiów tworzenia oprogramowania jest testowanie poprawnosci jego dzialania. To stadium zostało chyba ominiete, albo testowanie nie zmiescilo sie w budżecie projektu. Dzialanie kamery jest makabryczne, doslownie dzieje sie co chce i o jakiej kolwiek kontroli kamery nie ma mowy. Sztuczna inteligenca postaci jest na równie wysokim poziomie, wystarczy że postać z którą "bawimy się" w grze pojawi się nie w tym miejscu co trzeba, zawiesza sie i biegnie w miejscu albo wogóle nic nie robi, jedyne co nam pozostaje to stracic życie i spróbowac od nowa - a nóż tym razem wszystko bedzie jak należy. To ma byc gra dla dzieci, wiec prosze wytlumaczcie mi jak dziecku powiedziec ze lew sie "zacioł" i trzeba poswiecic swoje zycie aby juz wiecej byc moze nie byl "zaciety" :). Pomagalem w ta gre grac mojemu malemu synkowi i sam czasem dostawalem nerwicy. Gra jest fajna ale zeby w nia grac trzeba sie naprawde uzbroić w cierpliwosc i wyrozumialosc.
Czas dodania: 08.05.2006, 16:54
Kiedy pojawił się film "Madagaskar" odrazu zanim powstała gra. Gra, która pozwala nam wczuć sie w role głównych postaci takich jak lew Aleks czy hipopotamica Gloria. Gra powstała na fabule filmu, który tak samo jak gra jest według mnie wielkim hitem. W grze zostały fantastycznie dobrane głosy bohaterów a niektóre teksty zwalają z nóg dzięki ich humorystyce. W grze są też dostępne dodatki takie mini gra "Impreza u lemurów" czy "Korona Alexa", które można kupić w sklepiku, który prowadzi małpa. Gra posiada też dużo etapów gdzie można znaleźć dużo ciekawych rzeczy np. Obręcze, przez które skacze Alex, baloniki, które zmieniają głos Martyego lub papryczki , które dodają Glorii prędkość . Dostępne też karty mocy, które odblokowują nowe umiejętności naszym bohaterom. Każdą nową moc można odblokować zdobywając trzy karty mocy z wizerunkiem odpowiedniego zwierzęta. Dla Alexa będzie to karta z lwem, dla Glorii karta z hipopotamem, dla Martyego z zebrą a dla Melmana z żyrafą. W grze jest też wspaniały dźwięk który oddaje fantastyczną atmosfere w grze np.Trzepotanie skrzydeł. Grafika stoi na wysokim poziomie. Pokazane jest mnóstwo szczegółów takich jak cienie. Jedynym minusem gry jest to, że wystarczy ona na kilka godzin lecz prawdziwi maniacy nigdy sie nieznudzą.
Czas dodania: 13.07.2006, 13:27
Kiedy zauważyłam bilboard że w naszym małym mieście (kompletna dziura) będzie ten film!! (wspomnę że przez pomyłkę tydzień nie było prądu)Uradowałam się, od razu na niego poszłam. Spodobał mi się bardzo, lecz gdy na sklepowej półce zauważyłam tą grę.... byłam załamana, nie,nie z tego powodu. Nie miałam wogóle kasy , co dostawałam to odkładałam. Opłaciło się. Gra jest suuuuuuuuuuuuuper(jeszcze w polskiej wersji jeżykowej :))
obrazek
Copyright © 1995-2013 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...