gry
newsy
gry Top MMO

Czytasz dyskusję w temacie: Gra: FIFA 08 (PC)

FIFA 08 - zajawka tematu

Ten temat zawiera komentarze do materiału: FIFA 08

Czas dodania: 12.10.2007, 17:27
Może komp za słaby :)
Czas dodania: 12.10.2007, 23:25
nie wiem ale przecież inne sierie FIFY nam działały a poza tym wymagania są minimalne śmieszne poprostu
no jak chodzi u mnie Oblivion to chyba słabego kompa nie mam.I 120zł w błoto
Czas dodania: 24.10.2007, 08:35
Powiem jedno EA poprstu w tym roku olało kompletnie seire gier sportowych (NHL NBA Fifa....) nie jestem fanem PES'a czy fify.Fifa była moją 1 grą sportową i naprawde kiedys duzo bardziej mi sie podobała teraz porównać ja do PES to poprstu jezeli chodzi o grywalnośc to fifa jest w lesie!!!!! Naprawde gra strasznie schematyczna zagralem pół sezonu i w ogole mnie to nie wciągneło jak dla mnie żenada i ta ocena na wp jest moim zdaniem dokładna :)) Fifa z roku na rok robi sie gorsza dużo zapowiedzi z których nic tak naprawde nie wyniki ale marketing mają na najwyzszym poziomie :) PES zjada fife na sniadanie! Można kupic lub sciagnac nowa fife jezeli ktos chce mieć aktualne składy jesli jest mu to obojetne moze zostac spokojny przy 7:)
Czas dodania: 29.10.2007, 11:46
No cóż!!! Totalna porażka EA SPORTS, jeszcze tak słabej grywalności w serii FIFA nie było, słabo dopracowane podania, odbiory, wyprowadzanie kontr ataków.
wysunięcie piłki powinno być kilka kroków przed zawodnika a nie 3 metra za nim lub 15 m. przed. Wszystkie odbiory piłki nie wazna jakiej klasy zawodnikiem kończyły się porażką, gdy tylko próbujemy odebrać piłke przeciwnikowi zawsze zostaje mu przy nogach albo w pada pod nogi kolejnego gracza przeciwnej drużyny. Moim zdaniem ta Fifa jest porażką i jeszcze wiele brakuje jej do realistycznej symulacji piłki noznej.
Czas dodania: 29.10.2007, 12:02
To w końcu Fifa, czego można było się spodziewać ;)
Czas dodania: 01.11.2007, 21:28
wes fifa to juz kompletne dno, jeśli ktoś grał w PES 2008 to napewno wie oco biega :D
Czas dodania: 02.11.2007, 12:57
Czy ktoś może zapodać klucz do tej gry np. na e-mail, byłbym niezmiernie wdzięczny
rafpytong@wp.pl
Czas dodania: 02.11.2007, 15:28
Jak w fifie 08 skasować cały postęp w grze.Proszę o szybka odpowiedz.
Czas dodania: 02.11.2007, 19:32
mam pytanie ma tos moze spolszczenie do fify albo ktos wie jak grac w sieci pomocy na bogdankrass2@vp.pl
Czas dodania: 03.11.2007, 10:30
Ktoś wie jak zrobić żeby napastnicy nie wracali sie pod swoja bramkę tylko zostali na połowie przyciwnika
Czas dodania: 07.11.2007, 08:27
danzel_1992 ustaw sobie formacje 4-3-3 i zobaczysz ze napastnicy zostana na polowie przeciwnika:D
Czas dodania: 07.11.2007, 08:30
adrianvice wchodzisz w moje dokumenty!(jeli masz tam zapisaene seve) i poprostu kasujesz|!!!i to wszystko juz nie bedziesz mial dawnych sev-ow na kompie!!! tylko przypadkiem nie skasuj calego folderu:)
Czas dodania: 07.11.2007, 11:16
ja też mam orginalną płyte fifa 08 i wszystkie skargi pisze do ea spoarts na (www.ea.pl) polecam!!!!
Czas dodania: 22.11.2007, 10:58
dla mnie nowa fifa jest fajna, nie grałem w 07 więc nie mam porównania, grałem natomiast w PES6 i Fifa 08 bije go na głowę. Mam też nowego PES2008. W obie gry gram na padzie na dwie osoby i w Fifie 08 naprawdę trudno jest strzelić bramkę, czy minąć zwodem zawodnika a w PES2008 padają wyniki np: 7:5 przy tym samym czasie gry. Jak można napisać w recenzji że do grania w PES wystarczą dwa przyciski, dla mnie to właśnie jest minus bo strzelanie bramek jest banalne. W Fifie 08 naprawdę trzeba się namęczyć aby opanować sterowanie i wszystkie zagrania. Podania na dobieg są świetne tylko trzeba je umiejętnie wykorzystać i wykonać a nie jak w PESIE każde podanie dochodzi do zawodnika. Jak dla mnie Fifa 08 bije na głowę nowego PESa. Aha i jeszcze jedno, wielkim minusem PES2008 jest fakt iż nie można nastawić kamery pod kątem tak jak to było możliwe w poprzednich częściach.
Czas dodania: 07.12.2007, 21:17
ej jak sie da w fifie 08 wychodzic bramkarzem np. na rozne w pole karne??pls szybko odpowiedzcie!!
Czas dodania: 12.12.2007, 16:58
Na stronie http://totej.pl.tl/ jest pełna wersja FIFY 08 do pobrania za darmo, sam
pobrałem, jest fajna.
Czas dodania: 20.12.2007, 17:54
Fifa 08 to nasłabsza z wersji w jakie grałem.

Mnóstwo błędów. Na mysl w tej chwili mi przychodzą takie jak...
to, że w pewnym momencie bramkarz druzyny przeciwnej wybija piłkę, a wszyscy moi zawodnicy

znikli... TAK... ZNIKLI... Pojawili sie dopiero kiedy mój bramkarz obronił strzał napastnika

:)
Po meczu kiedy chciałem zobaczyc moje osiągnięcie w profilu nie mogłem później wrócić i

musiałem zresetowac kompa i zagrac mecz od nowa po wczytaniu zapisanej gry :) Więc moja rada

zapisujcie osiągnięcie bez wchodzenia w opcje pokaz osiągnięcie.

Totalnie rozłożyła mnie na łopatki informacja w grze zostań gwiazdą... moim celem było

zrobienie 15 zwodów prawym drążkiem kontrolera. Cały dzień szukałem tego drążka w swojej

klawiaturze... Dodam, ze kontrolerem domyslnym była właśnie owa klawiatura... Zreszta

wszystkie porady w grze są nie na klawiaturę.

Kiedy myszką chcę zrobic zmianę - czasami mi sie to udaje, a czasami wyrzuca komunikat o złym kontrolerze. Wtedy muszę kliknąć enter na klawiaturze. Raz myszka to zły kontroler, a czasmi dobry... :/

Takie błędy to porażka... widać, ze gra wogóle nie jest dopracowana... a kaskę to chcą zarobić...

Wykonywanie rzutów wolnych... czysty przypadek. Moze to miało byc realne bez żadnych

wskaźników, ale to irytujące... wolę wskaźnik tak jak wcześniej... tak samo jak przy

strzałach z akcji.

Odebranie piłki napastnikom na najłatwiejszym poziomie to czysty przypadek... To strasznie denerwujące, kiedy traci sie bramki i szybko przechodzi ochota na grę. Myslałem, ze jak rozwine umiejetności będzie łatwiej grać, ale po przejściu (symulacja meczów) kilku sezonów nic sie nie zmieniło.

Minięcie obrońców drużyny przciwnej też nie należy do łatwych. Mam wraznie, że są 1000 razy inteligentniejsi od moich.

Na okładce gry porównanie gola jest do wisienki w torcie... Fakt trafic na wisienke nie jest łatwo... i pomimo, ze strasznie cieszy, to ileż trzeba zjeść (czytaj: nażrec się) tego tortu aby trafic ich dużo? Brzuch wszystkich rozboli... i dostaniecie rozwolnienia...
Czas dodania: 21.12.2007, 14:20
Średni ten tytuł. Choć PES także w tym roku nie ryje beretu.
Czas dodania: 21.12.2007, 22:33
tu jest link do filmiku z fify:

http://pl.youtube.com/watch?v=EpH7xCMS3sU&feature=related

Jak widać na załączonym obrazku typowa zręcznościówka, która z przyjemnością gry w piłkę nożną niewiele ma wspólnego...
Czas dodania: 02.01.2008, 19:25
fifa 08 jest zajebista .ma ktos kody do fify 08 dla kolegi odp
Czas dodania: 21.01.2008, 19:56
to samo co zawsze duży minus dla ea

dla xboxa zrobili lepszą gre, która jest zajefajna i za to jeszcze większy minus
Czas dodania: 26.01.2008, 20:04
zapraszam na moje wlasne forum forum na tematt gry fifa

organizuje na tej stronie turnieje miedzy graczami

zachcecam do odwiedzenia i zapisania sie na forum w turniejach w ktorych gramy

za zwyciestwa moga byc nagrody

trwa na stronie konkusr na moderatorow i na admnina zachcecam

adres strony to abcdfifa.fora.pl

w razie pytan pisac na gg gg://1485098
Czas dodania: 16.03.2008, 13:26
co wy wogule wiecie o Fifce. zagracie to zobaczycie. Naprawde jest super gierka. Czekam na kolejne części!!!
Czas dodania: 30.03.2008, 15:06
Kiedy wychodziła FIFA 08,oczekiwałem na coś lepszego niż poprzednia część,niestety po niedługim czasie grania w tą grę,wiedziałem że w niczym ta gra nie jest lepsza od FIFY 07.Wręcz przeciwnie,grało mi się chyba jeszcze gorzej.Za to kiedy w końcu zainstalowałem PES-a 2008,od razu było widać,że jest to gra o wiele lepsza i niewątpliwie spełniała moje oczekiwania,w przeciwieństwie do FIFY 08.No ale nie będę się tu rozpisywał,bo zamiast komentarza wyjdzie mi recenzja.
Czas dodania: 05.04.2008, 21:45
nawet fajne ale troche przynudza
Czas dodania: 05.04.2008, 21:47
macie po polsku bo ja mam spolszczenie
Czas dodania: 05.04.2008, 21:49
fifa przynudza ze szok ale pes to dopiero cos xd
Czas dodania: 22.04.2008, 20:10
siema. zapraszam do gry na moim hamachi
nazwa:fifa 20082008
hasło:fifa
Czas dodania: 27.04.2008, 15:43
Najgorsze gówno,nienawidzę tej gry.Rzygać mi się chce jak w to gram.Strasznie mnie ta gra wkurwia,a najgorsze jest to, że nie mogę nic zrobić.No bo jak ktoś mnie wkurzy,to mogę mu nawrzucać czy zlać.No a gry przecież nie zleję. ;)
Czas dodania: 02.05.2008, 14:41
Wkurza mnie też to,że w instrukcji napisane mam że tricki robi się prawym drążkiem analogowym.Jednak gdy padem grałem mecz,ruszałem prawym drążkiem ile wlezie i co... gówno,mój zawodnik dalej stoi sobie w miejscu i patrzy się tylko na piłkę. :/ Wie ktoś może dlaczego tak jest ??? A z padem na pewno wszystko jest dobrze,bo jak grałem w PES-a to mi tricki prawym drążkiem normalnie wychodziły.
obrazek
Copyright © 1995-2013 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...