newsy
gry Top MMO

Czytasz dyskusję w temacie: Gra: Battlefield 2 (PC)

Battlefield 2 - zajawka tematu

Ten temat zawiera komentarze do materiału: Battlefield 2

Czas dodania: 28.05.2005, 17:52
Moim skromnym zdaniem ta gra to będzie internetowy przebój przez następny rok albo dwa. w zależności od tego czy pojawią sie jacyś godni następcy. Martwią mnie tylko wymagania bo przez nie ta gra nie rozwinąć pełnych skrzydeł u większej części z nas bo kto chce grać w tak ładną gre na najniższych detalach. mnie osobiście powinna pujść na średnich detalach(AMD 2500+ Barton 1 GB Ramu i 6600GT) bo z tego co słyszałem na max detalach tnie sie na podobnym sprzęcie.
ale i tak uważam że gra będzie godnym następcą BF 1942. pozdrawiam
Czas dodania: 02.06.2005, 00:12
ja w sumie na necie gram w COD o CSS ale to co zobaczylem na trailerach to szok :) musze ja miec ta gre/ a to sianie paniki co to sprzetu to juz sie przewijalo w kilku grach i okazlo sie inaczej bo np jak ludzie panikowali ze doom 3 nie ruszy albo HL2 i co sie okazalo ?- bylo ok. wiec przestancie sie przejmowac i poczekajcie do chwili gdy dorwiecie gre wtedy mozna krytykowac. nie wierzcie mediom :D/pozdro/ xfire-zoidbergpl
Czas dodania: 02.06.2005, 16:42
Wygląda świetnie, obawiam sie ze obali on graficzny mit Half-Life 2. Właściwie to gra o jakiej przez całe życie marzyłem
Czas dodania: 02.06.2005, 17:55
do sopel123-ty sam jestes badziewiasty!!!Ta gra ma zarabista grafike choc przyduze wymagania.Mam nadzieje ze wlozyli wiekszy wklad w grywalnosc niz grafike.BF rulez!!!!
Czas dodania: 02.06.2005, 20:00
WYMAGANIA DO BATTLEFIELD 2:

Target Minimum Specification Machine:
1.7 Ghz CPU
512 Megabytes of RAM
128 MB video card (must support 1.4 shaders)

Recommended Specification Machine:
2.66 Ghz CPU
1024 Megabytes of RAM
256 MB video card

+ PEWNIE DVD
CENA 119 ZL
- ODI 1748170 GG

ps: juz nie moge sie doczekac :))
Czas dodania: 03.06.2005, 10:39
1 Po polsku nie możesz?
2 Widać tu wymagania.
Czas dodania: 03.06.2005, 12:46
dlaczego nie moge rozpakowac tego filmiku???
Czas dodania: 05.06.2005, 00:30
1) Co za ludzie piszą recenzje?
Boże co się wogóle dzieje z WP... tą zapowiedź pisał jakiś 14 letni paralityk?
Wogóle grał w BF1? Nie sądze, skoro nie zauważył że inżynier w BF 1942, ma bomby, miny i klucz fancuski, ale tutaj autor był na tyle "sprytny by że tego nie odkrył"
Wielka prośba, niech to pisze jakiś profesjonalista, a nie ktoś kto się nie zna na rzeczy i nawet nie chce napisać "inżynier" w języku polskim... wkrótce dojdzie do tego że przy opisie gry będą mówić skrótami typu:Jermany, Boomery, ex-packi(zamiast ładunki wybuchowe), bazooki (zamiast wyrzutnie rakiet)
W oczach gracza idzie rozpoznać, ale w oczach laika, rbicie wielką kaszankę.

2)Już zamówiłem, wielce się cieszę, już mi się żygać chce od drugiej wojny, nic tylko szkopy i szkopy... ehhh...
Czas dodania: 05.06.2005, 17:59
a weee ja mam taki słąy sprzęcior i wogle... czemu az ma takie wymagania ...:/ poprostu kicha! jesli gra umnie nie pojdzie to dam minusa dla tej gry ;d a na 80% nie bedzie chodzic wiec... :) eetam przypomne wam tylko ze dzis jest premiera na hyperze o E3!!!!! 21 30 jakby co ;p
Czas dodania: 06.06.2005, 02:14
Wlasnie zassalem demko Battlefield 2.
Do dyspozycji oddano jedna mapke - ale za to jaka. Gra sie calkiem fajnie - gdyby nie te wymagania - na moim P4 3.0 GHZ, 1 GB. Ram, GF 6800 Ultra. gra sie znosnie jedynie na minimalnych detalach i rozdz. 1024x784. No nic trudno, widocznie mam za slaby sprzet. Ale gra ciekawa i czekam na pelna wersje. Pobierajcie i grajcie !!!
Czas dodania: 07.06.2005, 20:43
pl_mike skąd masz demo BF 2? albo po prostu powiec skąd ściągnołeś?
Czas dodania: 08.06.2005, 09:16
Znikąd go nie ma, po prostu majaczy. Jak wiadomo, takiego dema jeszcze oficjalnie nie ma, więc po prostu pieprzy głupoty, chcąc się popisać i zwrócić na siebie uwagę.
Czas dodania: 08.06.2005, 16:18
Taa - oficjalnie dema nie ma - a ja mam i gram. A przez tego niemilego czarusia poprzednika - który zapewne sam by chetnie sobie juz pogral chocby w to demko - to które ja juz mam i w które tak chetnie sobie gram.
Czas dodania: 08.06.2005, 16:39
Mieć, to możesz sobie najwyżej papier toaletowy, a nie demo. Te będzie dopiero w piątek, a i to na początku nie za darmo. Na razie po prostu go nie ma, bo Electronic Arts nigdzie go nie udostępniał. Gdybyś faktycznie je miał, to byłoby także na P2P, a jak wiadomo, tam go nie ma. W EA też nie pracujesz. Więc nie wiem co tam ostatnio ssałeś (powiedziałbym, ale to mogą czytać też dzieci :), ale na pewno nie demo.
Czas dodania: 08.06.2005, 22:11
Czarus daruj sobie tego typu teksty - próbujesz zablysnac inteligencja, ale kiepsko ci to wychodzi - i to ty próbujesz w tej chwili zwrócic na siebie uwage i zjednac sobie forumowiczów - ale okazujesz sie tylko zwyklym "burakiem" czy jak tam zwal, pozbawionym zasad dobrego wychowania. to jest forum o grach - a nie pojedynki na slowa. Jak nie wierzysz, ze mam to sie poprostu nie odzywaj i poczekaj cierpliwie az sie ukarze "oficjalnie". I to wszystko co mam do przekazania w tej kwestii.
Czas dodania: 08.06.2005, 22:53
pl_mike --> To samo mogę powiedzieć o Tobie. Chciałeś zabłysnąć wciskając ludziom kit, że masz demo, którego nie ma. Ale Ci nie wyszło, bo jedyne co tym osiągnąłeś to śmiech inteligentnych ludzi, czyli m.in. mnie. Nie wiem, może potrzebujesz bycia w kręgu zainteresowania (ale to już problem dla psychologa) i dlatego posuwasz się do takich kłamstw. Zresztą nie jesteś pierwszym i nie ostatnim, który w ten sposób się ośmiesza (zresztą z dobrym skutkiem). Tylko, że takie kłamstwa są niezwykle szybko demaskowane, co właśnie uczyniłem.
Ja tu jestem głownie po to, żeby ośmieszać głupotę ludzi, czyli w tym wypadku Twoją. Dema nie mogłeś zassać, z tego prostego powodu, że go w sieci nie ma. I to jest niepodważalnym faktem, bo z ciekawości zerknąłem na kilka programów P2P i to co w nich istnieje jako demo BF2, jest tak naprawdę Steamem z CS'em 1.6. Masz rację, nie wierzę, że masz demo, bo wiem że go po prostu mieć nie możesz. Gdybyś faktycznie je miał, to miałoby go również parę tysięcy innych graczy. Taka sytuacja, byś miał je jako jedyny na świecie (oprócz EA oczywiście) nie jest możliwa, ponieważ plik byłby już do tej pory mocno rozpowszechniony. A z EA na pewno nie jesteś, bo nie pisałbyś, że demo "zassałeś". Więc proszę, daruj sobie dalsze brnięcie w kłamstwa i przyznaj się, że dema nigdy nie miałeś, to wtedy przynajmniej zachowasz się jak normalny człowiek. No chyba, że będziesz się dalej upierał przy swoim, to już wtedy przestanie być śmieszne, a zacznie być żałosne.
Czas dodania: 08.06.2005, 23:00
A tak przy okazji, to ja nie muszę zwracać na siebie niczyjej uwagi, ani nikogo zjednywać (Ty natomiast musisz mieć tego palącą potrzebę, skoro o tym wspominasz, wpierając mi coś, czego sam potrzebujesz).
Czas dodania: 08.06.2005, 23:08
czarus_zz --> Nie przejmuj się. Przecież to logiczne, że gość tego dema nie ma i robi z siebie błazna upierając się, że jest inacze, zwłaszcza że jak napisałeś na P2P go nie ma. Każdy inteligentny człowiek wie, że gdyby było gotowe to dawno "wyciekłoby" do sieci (i nie mówię o prezentacji, która odbyła wię w W-wie, bo to był pokaz na pełnej wersji. Demo to zupełnie co innego). Przecież do sieci często trafiają gry i filmy na kilka dni przed premierą, więc gdyby demo było gotowe, to także można by je było ściągnąć choćby z torrenta. Zauważ też, że nie upiera się, przy tym, by udowodnić, że je posiada, co z pewnością chciałaby zrobić każda osoba, która by je faktycznie miała, dając np. linka do screenów. Nie chce tego robić, bo przecież wie, że dema nie posiada. Ja też mógłbym powiedzieć, że mam Quake'a IV i nie poprzeć tego żadnymi dowodami, ale tylko wzbudziłbym ogólny śmiech, tak jak on to w tej chwili zrobił.
Czas dodania: 09.06.2005, 09:15
hej ziomki ta gra to poprostu wypasniema co chcial bym ja juz dopasc
pozdro dla wszyztkich ktorzu grali we wszystkie cześci giera po skrinach zapowiada sie super zobaczymy co w praktyce nara
Czas dodania: 09.06.2005, 12:47
... a tego zwyklego "buraka" czarus nie bierz do siebie - to tylko byla taka prowokacja z mojej strony w ramach eksperymentu - okazuje sie, ze skuteczna jak i caly eksperyment. Do zoboaczenia na polu walki ...
Czas dodania: 09.06.2005, 19:15
a propo waszego pojedynku...
ja nie chwalac sie chyba najczesciej obserwuje srodowisko torrentow na calym swiecie wiec powiem jedno: ten pajac co sie demkiem chwali nie ma prawa jego miec gdyz jak juz wiadomo jego nie ma bo jak by bylo to juz bym je dawno przed nim mial. fakt pokazala sie na necie informacja ze udostepnia demko gry ale za jakis czas wiec powtarzam ze pl_mike nie ma dema i pieprzy glupoty bo gre ta maja jedynie testerzy z EA i nikt wiecej. a jesli chodzi o pajaca to zupelnie on na to okreslenie zasluguje i niech mi nie odpisuje jakis zas***ych farmazonow bo nie mam ochoty z takimi typami gradac. pozdro :]
Czas dodania: 09.06.2005, 19:22
ps. czarus_zz daj mi swoje gg to moze sie dogadamy co do zrobienia stronki o bf2 bo widze ze nie glupi z ciebie czlowiek :]
Czas dodania: 10.06.2005, 00:57
He he, napisalem male sprostowanie - ale nie wiem dlaczego sie nie ukazalo - moze wycieli te moje "farmazony"?. Wiec mówie: pewnie ze nie mialem dema - i tak jak wy wszyscy musze czekac az sie oficjalnie ukaze. Chcialem zrobic tutaj troche zamieszania i to mi sie w pelni udalo, poprostu taki maly eksperyment majacy na celu zbadanie waszych reakcji - wynik taki jak przypuszczalem. No nic, pozostaje poczekac na demko i na oryginalna wersje - a ty mój poprzedniku daruj sobie te okreslenia - jaki to ja jestem bo co ty wogóle mozesz wiedziec.
Spotkajmy sie na polu walki Battlefield 2 "twarza w twarz" i tam pokaz jaki jestes "chojrak". Chetnie sie przylacze do ciebie, czarusia i waszej "stronki" ... he he
Czas dodania: 10.06.2005, 08:50
Ty już lepiej nic nie pisz dobra? Innej odpowiedzi się po prostu nie spodziewałem, po tym jak się publicznie ośmieszyłeś i zjechało Cię parę osób. Tylko czekałem na jakiś kolejny wykręt, który w Twym mniemaniu pozwoli wyjść z twarzą. Tylko, że wywołał efekt odwrotny od zamierzonego i zacznasz się już robić żałosny. Jasne, eksperyment. Zamiast przyznać, że palnąłeś głupotę i upierałeś się przy niej, dalej brniesz w kłamstwa i jakieś pokrętne tłumaczenia, w które nie uwierzy nikt oprócz Ciebie. Daruj sobie i oszczędź dalszego wstydu. No chyba, że lubisz być publicznie upokarzany.
Czas dodania: 10.06.2005, 12:32
Oj czarus, czarus ciekawe czy jestes taki madry w "realu" - o tym sie chyba nigdy nie przekonam. Odbieraj te moje wypowiedzi jak uwazasz, mozesz nawet uznac sie za zwyciezce tego slownego pojedynku - dla mnie to nie ma kompletnie znaczenia. Tak jak nie ma znaczenia to czy sie tu skompromitowalem - mozecie o mnie myslec i pisac cokolwiek tylko chcecie - mnie to wogóle nie rusza. Internetowy kontakt to nie to samo co "real" - inaczej bysmy gadali "w cztery oczy". Ale ty chyba myslisz inaczej - czujesz sie taki odpowiedzialny za swoje wypowiedzi, tak starannie dobierasz slowa jakby stal za toba kilkutysieczny tlum ludzi - poprostu przywiazujesz zbyt duza uwage do wypowiedzi na tym forum - które w niklym stopniu odzwierciedla to jacy jestesmy naprawde. I na tym zakoncze - a ty bron sie dalej, gadaj co ci tylko na jezyk przyjdzie. Dla mnie temat jest juz zamnkniety. Narazie ...
Czas dodania: 11.06.2005, 01:03
wy tu se gadu gadu a kto stronke zrobi? :p jak ktos ma jakies umiejetnosci to prosze podac swoje gg albo zagadac do mnie na 1354292. pozdro
Czas dodania: 11.06.2005, 13:23
Tyle sprzeczek , wyzywania itd. no i po co??? Demo się właśnie pojawiło więc ściągać i grać. I następnym razem pamiętajcie do czego służy takie Forum. Chcecie sie sprzeczać , robić eksperymenty (!?) itd. to prosze prywatnie, a nie w miejscu gdzie fani gier komputerowych chcą się wypowiadać , wymieniać opinie , poglądy....Pozdrawiam wszystkich fanów serii BF...i do zobaczenia na pustynnych obszarach bliskiego wschodu z M16 w dłoni i Abramsem przy boku :)
Czas dodania: 11.06.2005, 23:44
Sciagnalem demo....zainstalowalem...zagralem i od razu odinstalowalem !!!!! Wiecie jakie to ma wymagania?? :| Wszystko musialem miec na LOW zeby mi plynnie chodzilo na kompie Athlon 2,4Ghz, 512DDram, GeForce FX5200, a tak poza tym to szybko sie znudzila....z wymaganiami to przesadzili ....mialem kupic te gre ale nie zrobie tego....zawiodlem sie.
Czas dodania: 12.06.2005, 14:26
Powiem tak zainstalowalem demo zagralem i wiem ze musze tą gre miec. co do wymagan to powiem przycielo mi tylko na poczatku gdy zaladowalo gre...pozniej ani jednej zacinki..gralem 1024*768, wszystkie detale na high tylko anti wylaczone. wszystko poszlo na athlon64 3000+, radeon 9800PRO, 1GB Ram. Naprawde bedzie super gra...teraz cierpliwie czekam i walcze w zatoce OMAN;)...pozdrawiam...a i te gadki przez mikrofon:]
Czas dodania: 12.06.2005, 15:46
Czy bylby ktos z was na tyle uprzejmy i podal link stronki z której mozna pobrac to demko? Z góry dziekuje !!!
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...