wp

Dzisiaj wszystkie ekrany opanuje Furia

Dzisiaj o 20:00 na TV Puls można oglądać film wojenny „Fury”. Czy wiecie jak wyglądała współpraca Sony Pictures i Wargaming.net? Czy macie ten czołg w swoim garażu w "World of Tanks"? Dzięki grze i filmowi niedziela może upłynąć pod znakiem czołgów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzisiaj wszystkie ekrany opanuje Furia
(Sony Pictures)

Wargaming podjął unikatową na skalę światową współpracę z producentami filmu, firmą Sony Pictures. Ten wyjątkowy mariaż dwóch branż, filmowej i growej, polegał na tym, iż elementy znane z dużego ekranu, czyli np. główny czołg Furia oraz tytułowy bohater Wardaddy (Zakapior), grany przez Bradda Pitta, pojawiły się w grze "World of Tanks" . Nie zabrakło także rozmaitych aktywności dla wirtualnych czołgistów typu wyzwania, misje i medale okolicznościowe inspirowane fabułą. Nigdy wcześniej w historii nie było tak pogłębionej współpracy powodującej przenikanie się obu światów dla widzów i fanów gier komputerowych.

wp

Ponadto, zarówno wspomniany Sherman, jak i Tygrys, które brały udział w zdjęciach, zostały użyczone przez Muzeum w Bowington, z którym na rzecz zachowywania pamięci o najważniejszych wydarzeniach historycznych czasu II Wojny Światowej, współpracuje Wargaming. Zresztą w tym muzeum znajduje się cała ekspozycja poświęcona filmowi Furia i "World of Tanks" .

O 20:00 zasiądźcie przed ekranami telewizorów, a przed lub po seansie odpalcie World of Tanks i sprawdźcie swoje umiejętności.

Współpraca przy filmie jest jednym z przykładów działalności poza branżowej firmy Wargaming, na które składa się m.in.: partnerstwa z muzeami na całym świecie (np. rekonstrukcje czołgów i samolotów), wsparcie dla organizacji weteranów wojennych czy działalność charytatywna. Wargaming to firma, która produkuje i wydaje gry komputerowe na całym świecie. Flagowym tytułem jest "World of Tanks" . Nasz kraj może poszczycić się mianem pierwszego europejskiego rynku pod kątem ilości zarejestrowanych graczy. Filmowa Furia jest wciąż jednym z najchętniej kupowanych czołgów.

wp

Po premierze filmu, do gry wprowadzono specjalne zestawy, a więc grając z "World of Tanks" możecie poczuć się jak Bradd Pitt. Zestawy zawierają kultowy czołg M4 Sherman dowodzony przez filmowego bohatera Wardaddiego (w tej roli Brad Pitt) i są dostępne w "World of Tanks" na PC, World of Tanks na konsolę Xbox 360 oraz w World of Tanks Blitz na iOS.

O 20:00 zasiądźcie przed ekranami telewizorów , a przed lub po seansie odpalcie "World of Tanks" i sprawdźcie swoje umiejętności.

Polub WP Gry
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp