newsy
gry Top MMO

Sniper Elite

01.04.2006 00:04 | Autor: Sławomir Serafin


Misja druga: BORMANN ASSASSINATION

1. Supply Dump

Na początek będzie dość prosto. Biegniemy ulicą jakieś 30-40 metrów, po czym wczołgujemy się na kupę gruzu po lewej stronie, skąd widać oba bunkry. Leżymy chwilę by uspokoić oddech i spokojnie dwoma strzałami zdejmujemy Rosjan, najpierw tego w bunkrze po prawej, tym bliższym. Do drugiego trzeba celować już odrobinę wyżej, z uwagi na trajektorię kuli. Po zabiciu obu czekamy cierpliwie nadal w tym samym miejscu, aż trafią się nam cztery następne kille - nie powinno nam to zająć dużo czasu. Potem udajemy się do następnego celu, skręcając od razu w uliczkę po lewej i podchodząc do niego od południa. Żołnierza w południowym bunkrze załatwimy podczołgując się od strony rozwalonych wagonów tramwaju. Potem okrążamy cały posterunek od zachodu, tak by do drugiego bunkra zbliżyć się od północy. Ukrywamy się w okolicach zaparkowanego Tygrysa. Zanim zdejmiemy strażnika kryjącego się w bunkrze, zdejmujemy trzech Rosjan pilnujących namiotów - i dopiero potem strzelamy do bunkra, co oszczędzi nam pracy w czasie ataku naszych kolegów. Po zabiciu jeszcze dwóch lub trzech Rosjan, którzy będą bronić czołgów udajemy się do pierwszego z brzegu namiotu - potrzebne nam są wiązki dynamitu.

Do składu zaopatrzenia wracamy znów okrężną drogą od południa do miejsca w którym zaczynaliśmy. Stąd szybkimi strzałami zabijamy kręcących się Rosjan, a potem szybko podbiegamy do Tygrysa i ustawiamy mu TNT przy gąsienicy. Gdy już to zrobimy, uciekamy pędem jakieś 30-40 metrów i szybko strzelamy w dynamit - czołg mamy z głowy, podobnie jak cały atak na skład. Teraz już można, znowu okrężną drogą, udać się na zachód, do ciężarówki, która zawiezie nas do Reichstagu.

2. Reichstag

Na początek ostrożnie. Zbieramy zaopatrzenie i podchodzimy do wylotu ulicy. Gdy patrolujący żołnierz po lewej zacznie iść w prawo, wymykamy się chyłkiem na ulicę i idziemy ostrożnie za nim. Gdy drugi żołnierz, ten przy barykadzie, przestanie patrzeć w naszą stronę i skieruje się w prawo, podkradamy się do tego bliższego i szybkimi strzałami z pistoletu zabijamy go (celownik musi być czerwony, by zaliczyło zabójstwo jako niezauważone). Potem biegiem do kanału burzowego w murze (przy dużym leju po uderzeniu bomby) i przeczołgujemy się pod murem już na teren Reichstagu. Tutaj kierujemy się ostrożnie do pierwszej osłony po lewej, gdzie czekamy na radziecki atak od drogiej strony. Gdy Niemcy zajmą się tą "dywersją", podbiegamy szybko do ciężarówek i w oznaczonym miejscu podkładamy bombę z zapalnikiem czasowym, a potem wracamy do naszej osłony. Najprawdopodobniej zostaniemy zauważeni, więc trzeba będzie wyeliminować kręcących się za linią okopów żołnierzy oraz snajpera na Reichstagu.

Do okopów schodzimy w okolicy starego czołgu z I wojny światowej i tymi okopami udajemy się na wschód, wychodząc z nich przy wschodnim murze. Tutaj zabijamy dwóch lub trzech żołnierzy pilnujących sprzętu i biegiem udajemy się na północ, by znów wejść do okopu w najbliższym wejściu. Tymi okopami podchodzimy możliwie najbliżej pomnika, na ostatnim odcinku czołgając się przez gruzy. Po odebraniu wiadomości wychylamy się zza pomnika. Teraz będzie wesoło, bo trzeba zabić nie tylko snajpera na górze, ale też kilku kręcących się pod Reichstagiem żołnierzy, którzy na domiar złego najprawdopodobniej już nas zauważyli. Po tej rozgrywce podbiegami do następnego zagrzebanego w ziemi czołgu i stąd sprytnym strzałem w szczelinę pancerza zabijamy żołnierza-operatora działka 20mm. Po tym wystarczy już zabić pozostałych Niemców i można już uciekać pod ścianą w kierunku wyjścia. Droga jest czysta, ale na pierwszym skrzyżowaniu uliczki, przy samochodzie, czeka dwóch Rosjan z erkaemami - najlepiej sprzątnąć ich z rozsądnej odległości i dopiero po tym udać się dalej w kierunku bramy brandenburskiej.
dodaj swoją opinię

Opinie (3):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

AgisQQ (Gość) 2011-10-29 16:47:34

Właśnie czemu nie ma następnej części? To jest fajna i wciągająca gra, ale te same misje są nudne.

AgisQQ

Zgłoś do moderacji

Primo (Gość) 2010-08-20 20:50:31

w Misja czwarta: KARLSHORST REPRISE, mam problem nikogo prawie nie zabijam jedynie 1snajpera i podkladam bomby, przy podkladaniu 2 odrazu wybucha i koniec gry, co mam zrobic?

Zgłoś do moderacji

Dawid (Gość) 2009-09-25 20:34:04

Dobry poradnik.
Tylko dlaczego niema dalszej części?

pozdro

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (3)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...