newsy
gry Top MMO

Sąsiedzi z Piekła Rodem: Na Wakacjach (Neighbours From Hell 2)

13.02.2006 00:02 | Autor: Michał Zacharzewski

Poniższy poradnik pomoże Ci dotrzeć do samego końca, do ostatniego odcinka ostatniego sezonu serialu o sąsiedzie z piekła rodem.

Więcej na temat:
Sąsiedzi z Piekła Rodem: Na Wakacjach

  • Developer: JoWood
  • Dystrybutor PL: CD Projekt
  • Premiera PL: 2004-07-08
  • Platformy: PC
  • przejdź do karty gry
Druga część Sąsiadów z piekła rodem ukazała się w sklepach niespełna rok po pierwszej. Miała łatwiejsze zadanie - tytuł ów znało już i kojarzyło naprawdę sporo graczy. Niestety, tym razem nie udało się. Na wakacjach zebrało gorsze oceny, a wiele zmian uznano za nieprzemyślane. Gracze byli zawiedzeni, a część trzecia... jak na razie nie ukazała się.

Poniższy poradnik pomoże Ci dotrzeć do samego końca, do ostatniego odcinka ostatniego sezonu serialu o sąsiedzie z piekła rodem. Zwróć uwagę, że zmieniła się sceneria. Zamiast domu jest statek wycieczkowy i zwiedzane po drodze miejsca, a zamiast papugi sąsiada i jego psa pojawia się hojnie obdarzona przez naturę Olga (i jej dzieciak, ale to już inna sprawa). Jeśli marzysz o dobrych wynikach, postaraj się, by sąsiad Cię nie złapał. Wyłącz też w opcjach podgląd tego, jak sąsiad reaguje na tricki. W ten sposób szybciej powalisz gościa na ziemię! Jedna uwaga - poniższy poradnik powstał na podstawie niemieckiej wersji programu. Wersja polska... różni się jedynie nazwami. Ale i tak dacie radę!

ETAP 1: All Aboard!

Postępuj tak, jak radzi Ci reżyser. Najpierw powędruj na prawo, potem wyjmij ze skrzyni mydło i gdy sąsiad sobie pójdzie, zajrzyj na górny pokład. Połóż mydło tuż przy kałuży i zejdź na dół. Gdy sąsiad się poślizgnie, przejdź na lewo. Podnieś szpilkę i przy jej pomocy otwórz szafkę z narzędziami, która znajduje się obok (musisz jak najdłużej utrzymywać szpilkę w miejscu, gdzie znajduje się jej cień). Wyjmij nóż i klucz francuski. Gdy sąsiad przejdzie na prawo, wejdź na górę i podpiłuj nogę stołu, przy którym pożywia się Olga. Potem zbiegnij na dół i popatrz, jak pięknie sąsiad rozwala się o ziemię. Przejdź na prawo, zabierz kolejne mydło i znów wejdź na górę. Połóż je w kałuży, a kluczem francuskim rozwal barierkę statku. Schowaj się na dół. Gdy sąsiad poniesie kolejną klęskę, przejdź na lewo i w bezpiecznym znów wdrap się na górę. Zabierz trochę spaghetti z garnka i wepchnij je do czapki, którą sąsiad co jakiś czas zakłada. Ubaw gwarantowany!

ETAP 2: Covert Advance

Przejdź na lewo i zabierz płetwę rekina ze śmietnika. Następnie zejdź na dół, do miejsca, w którym opala się Olga. Weź wiaderko, troszkę leżących na piasku wodorostów i głowę ryby-piły. Wróć na górę i wyciągnij wiaderkiem węgorza z akwarium. Poczekaj, aż sąsiad zejdzie na dół, by się wykąpać, potem pobiegnij na prawo. Przetnij piłą barierkę na mostku, a węgorza wrzuć do stawu. Zerwij bambusowy kij wiszący tuż obok, po lewej stronie. Wróć do miejsca, w którym rozpocząłeś zabawę, i zejdź do Olgi. Włóż kij do norki, w której schował się krab, i wyciągnij go. Gdy sąsiad pójdzie do góry, na mostek, przejdź na jego część plaży. Wrzuć kraba do pojemnika z piwem, przewróć grabie i obłóż je wodorostami. Wróć do Olgi i przyczep płetwę rekina do łodzi jej syna. Potem patrz, co się dzieje.

ETAP 3: The Cabin is occupied

Wejdź na górę i zwiń klucz francuski z pojemnika na narzędzia, który leży po prawej. Potem zejdź na dół i przejdź na prawo. Miń Olgę, zwiń jej talerz z sosem chilli i wejdź na górę. Weź kulę armatnią i olejarkę. Zejdź na dół, zajrzyj do torby Olgi i wyjmij z niej legginsy. Poczekaj, aż sąsiad przejdzie na górę i skieruje się na mównicę. Wówczas przejdź na lewo i podłóż kulę armatnią pomiędzy arbuzy, a potem rozwal kluczem rower. Przejdź na prawo i wjedź na górę. Podłącz legginsy do maszyny, która stoi po prawej stronie mównicy. Gdy sąsiad zajmie się arbuzami, przejdź na lewo. Posmaruj papier toaletowy sosem chilli, a olejem pochlap wajchę potężnego, przypominającego rakietę urządzenia stojącego tuż obok kibla. Potem schowaj się w bezpiecznym miejscu.
dodaj swoją opinię

Opinie (8):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

jaaaa (Gość) 2011-03-09 14:36:22

co zrobić z petardą w odcinku o nazwie Ping-pong Fucjusz ??

Zgłoś do moderacji

herd (Gość) 2011-01-13 11:50:43

Jakie tabletki moczopędne? Przecież to odświeżacze do pisuaru ;P

Zgłoś do moderacji

Madziula (Gość) 2011-01-01 17:24:28

Potrzebuje pomocy !!
co zrobić z okularami i petardą w odcinku o nazwie Ping-pong Fucjusz ?? :):***

Zgłoś do moderacji

koks (Gość) 2011-01-01 13:05:37

jak to się sciąga

Zgłoś do moderacji

Andzia999a (Gość) 2010-11-30 13:26:09

ta gra wymiata.
1 trochę lepsza.

Zgłoś do moderacji

6866786 (Gość) 2010-10-07 19:55:15

extra gra trochę trudna ale można się pośmiać polecam bardzo 1 była lepsza

Zgłoś do moderacji

babilon1414 (Gość) 2010-02-17 20:25:32

trudne ale fajne

Zgłoś do moderacji

PiTi (Gość) 2010-01-21 16:16:42

Pierwsza częś była dla mnie bardzo banalna ale ta druga trudniejsza..:) Ale bardzo fajne:)

Zgłoś do moderacji

matik9752 (Gość) 2009-12-09 15:16:21

Bardzo fajna gra część pierwsza trochę trudniejsza od drugiej.Polecam

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (8)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...