newsy
gry Top MMO

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

16.03.2008 00:03 | Autor: Jacek Chlewicki, gry.wp.pl

Więcej na temat:
Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

  • Developer: Eurocom Entertainment Software
  • Dystrybutor PL: CD Projekt
  • Premiera PL: 2007-05-25
  • Platformy: PC
  • przejdź do karty gry
Wstęp

Pirates of the Caribbean: At World's End to zręcznościowa gra akcji czerpiąca z dwu ostatnich filmów o kapitanie Jacku Sparrowie. Zabawy jest tu co niemiara, aczkolwiek wersja gry na Xbox 360 jest zdecydowanie lepsza i opiera się na zupełnie innych zasadach. Poradnik skierowany jest wyłącznie do posiadaczy gry na komputery klasy PC.

Porady

1. Generalnie gra nie jest trudna. Wystarczy, że umiesz dobrze walczyć, a nie powinieneś mieć problemów z jej przejściem. Niemniej jednak zdarzają się momenty, kiedy trzeba zrobić coś więcej, aniżeli bezmyślnie wymachiwać szpadą.

2. Przeciwnicy robią tutaj za typowe mięso armatnie. Jednak, o ile jest tak w przypadku zwykłych piratów, o tyle walka z bossami to już inna para kaloszy. Ważne w takich momentach jest korzystanie z bloku (domyślnie klawisz SHIFT). Po każdym mocnym ciosie przeciwnik znacznie zwalnia, co stwarza szansę na wyprowadzenie kontrataku. Możesz też korzystać z elementów otoczenia. Te, których da się użyć, są podświetlone na żółto, choć (uwaga!) nie zawsze.

3. Nierzadko przyjdzie Ci wykonać tzw. Jackanism. To nic innego jak kontrolowane akcje, które są realizowane po tym, jak prawidłowo wstukasz sekwencję klawiszy. Jest to stosunkowo proste, gdyż masz sporo czasu na wciskanie poszczególnych guzików.

dodaj swoją opinię

Opinie (0):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Ten materiał nie ma jeszcze opini. Masz okazję by Twój głos pojawił sie tutaj jako
pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

przejdź do forum wszystkie opinie (0)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...