Perry Rhodan: Dziedzictwo Przeszłości

29.08.2008 00:08 | Autor: Daniela Nowopolska

Dowiedz się jak to jest być Nieśmiertelnym.

Więcej na temat:
Perry Rhodan: Dziedzictwo Przeszłości

  • Developer: BrainGame Publishing
  • Dystrybutor PL: Cenega Poland
  • Premiera PL: 2008-06-18
  • Platformy: PC
  • przejdź do karty gry
Wstęp



Witaj w poradniku do gry Perry Rhodan: Dziedzictwo Przeszłości. Tytuł ten to liniowa przygodówka typu point & click, w której wcielasz się w dzielnego Perry`ego Rhodana próbującego odnaleźć porwaną ukochaną.

Sterowanie odbywa się wyłącznie przy użyciu myszy, której kursor zmienia się w zależności od akcji, jaką możesz wykonać. Dzięki noszonej przez Rhodana bransolecie możesz dokonać przeskanowania pomieszczenia pod kątem znajdujących się w nim interesujących obiektów. Przy najechaniu kursorem na wyjście z danej lokacji (w tym również teleporty) pojawia się obrazek ukazujący następną, do jakiej dostaniesz się tą drogą, co w znacznym stopniu ułatwia poruszanie się. Wszystkie znalezione przedmioty oraz ważne informacje trafiają do inwentarza, który dostępny jest na dolnym pasku ekranu. W trakcie rozmów przeciągasz ikonę obiektu, o który chcesz zapytać na osobę, z którą prowadzisz dialog.

Przed Tobą eksploracja kosmosu, rozwiązanie niejednej zagadki, odkrycie galaktycznego spisku i oczywiście uratowanie pięknej Mondry. Miłej zabawy.

dodaj swoją opinię

Opinie (3):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

atom (Gość) 2010-04-28 13:36:20

Bardzo fajna gra, z bardzo ładną grafiką i filmami przerywnikowymi. Ciekawymi zagadkami. Warto w nią zagrać. Polecam.

Zgłoś do moderacji

spqninja1 2007-04-17 13:52:58

Kurde dlaczego wszystkie dobre gry z moimi ulubionymi bohaterami jakimi niewątpliwie sa Zombie wychodzą na x-box 360 :(? najpierw kozacki Dead Rising teraz Possesion.. Btw troszke przypomina mi sie stubs the zombie the rebel without pulse, ale klimat tam był wesoły a tutaj wygląda na mroczny i ponury.. Ciekawie sie zapowiada ale co z tego jak na moim PC i tak nie zagram ;( chlip ..P.S. Ratunkiem moze byc produkcja na Source silniku Netówka ale o tym to nic nie wiadomo jeszcze konkretnego a mowa tu o "left 4 Dead"..... Peace 4 all players.

Zgłoś do moderacji

nataliaoborska 2007-04-16 18:28:27

hmmmm...ciekawie.fajny temat =)

Zgłoś do moderacji

przejdź do forum wszystkie opinie (3)
obrazek
Copyright © 1995-2012 Wirtualna Polska

Proszę czekać - ładowanie treści...