8.Shattered Palace.
Wieczorkiem, kilku lokalnych watażków spotyka się w hotelu, w centrum Mogadishu. Zostajesz oddelegowany, aby uczestniczyć w ich pojmaniu. Na miejsce dostarczy Cię mały helikopter. Zanim jednak wylądujesz, będziesz musiał wyeliminować kilku panów. Najważniejszy cel znajduje się na moście/akwedukcie - przyjemniaczek z RPG. Jeżeli go zdejmiesz, przeniesiesz się nad dach pełen czarnych milicjantów. Najłatwiej będzie się ich pozbyć, używając granatnika Twojego karabinku CAR-15 lub M-16. Po wylądowaniu na sąsiednim dachu nie szczędź ołowiu dla każdego kto dzierży kałacha i nie jest z twojej drużyny. Zwróć uwagę na prowadzony ogień, bo cywili na placu boju jest naprawdę wielu. Do domu, na którym jesteś możesz się dostać przez otwór w jednym z rogów dachu. Uważaj, bo zaraz przy wejściu stoi czterech panów. Zanim zejdziesz, rzuć im granat. W domu znajdziesz apteczkę i amunicję. Opuść tę lokacje i udaj się do kolejnego NP. Hotel, do którego się zbliżasz jest silnie strzeżony, musisz podejść od frontu, ale nie będzie to łatwe, bo wejścia obstawione są przez dwa karabiny 50mm. W środku jest pełno milicjantów. Problem jednak leży w Twojej drużynie. Chłopcy, którzy są Ci przydzieleni do pomocy lubią atakować przeciwnika plecami i nie radzą sobie w zamkniętych pomieszczeniach. Z tego powodu często umierają, a jednym z warunków zaliczenia misji jest ich przeżycie. Radzę zatem wszystkim żołnierzom wydać rozkaz utrzymania pozycji, a hotel spenetrować samemu. Oczyść jego parter i udaj się na piętro. Tam druga drużyna trzyma pod butem watażków, po których tu przybyłeś. Kiedy wspomniana drużyna zacznie wychodzić, Ty znajdź drogę na dach i prowadź ogień osłaniający dla eskorty i więźniów. Na dachu wyląduje helikopter, do którego musisz wsiąść.
9.Diplomatic Immunity.
Wiadomość o pojmaniu kilku ludzi z czarnoskórej klasy rządzącej rozeszła się wielkim echem, a na ulicach wybuchły zamieszki. W konsekwencji kilku ludzi z personelu Narodów Zjednoczonych jest przetrzymywana przez milicjantów w charakterze zakładników. Zaczynasz w małym śmigłowcu. Budynek, będący Twoim celem jest otoczony przez grupę bojowników. Są wśród nich szczególnie niebezpieczni milicjanci z RPG. Jeżeli cało wylądujesz, szybko oczyść budynek. Spenetruj wyższe kondygnacje. Na najwyższym piętrze będzie karabin 50mm. Przejmij nad nim kontrolę, bo za moment ze wszystkich stron nadjadą pojazdy wroga. Kiedy pozbędziesz się zagrożenia, zejdź na dół i asystuj drugiej drużynie przy eskorcie więźniów. Droga, którą podążasz wraz z zakładnikami, naszpikowana jest milicjantami z RPG na dachach. Musisz zatem biec pierwszy i eliminować ich zanim zdążą strzelić. Jeżeli się spiszesz, konwój zabierze zakładników.
Poradnik
- Delta Force: Helikopter w ogniu
- PC
Delta Force: Helikopter w ogniu
25.07.2003 00:07
Wieczorkiem, kilku lokalnych watażków spotyka się w hotelu, w centrum Mogadishu. Zostajesz oddelegowany, aby uczestniczyć w ich pojmaniu. Na miejsce dostarczy Cię mały helikopter. Zanim jednak wylądujesz, będziesz musiał wyeliminować kilku panów.
Więcej na temat:
Delta Force: Helikopter w ogniu
- Developer: Novalogic
- Dystrybutor PL: Cenega Poland
- Premiera PL: 0000-00-00
- Platformy: PC PS2 XBOX
- przejdź do karty gry




