newsy
gry Top MMO

Civilization: Call to Power II

20.06.2003 00:06 | Autor: Sebasca


Paratrooper - Spadochroniarz. Od Marine różni się tylko tym, że nie traci punków ruchu po wyładunku nie z wodnego, ale z powietrznego środka transportu.

Interceptor - Myśliwiec. Ma aktywną obronę przeciwko jednostkom latającym.

Cruise Missle - Broń jednorazowego użytku. Ta rakieta jest za słaba, aby był sens jej budowy.

Urban Planner - Nowoczesna wersja Settlera. Zakłada miasta o wielkości 3, z kilkoma budynkami.

Nuke - Rakieta balistyczna z głowicą jądrową to straszna broń. Niszczy wszystkie jednostki na obszarze 3 na 3 Pól, a trafiając w miasto zmniejsza jego wielkość o kilka punktów. Można wybraną metropolię zniszczyć atakując po kolei kilkoma tymi pociskami. Ale broń atomowa powoduje skażenie gruntu więc odpada atakowanie miast, które chcemy przejąć. Ponadto wywołuje wzrost zanieczyszczenia atmosfery. Mogą je przenosić bombowce, lotniskowce i nuklearne okręty podwodne.

Nuclear Submarine - Okręt podwodny z napędem atomowym. Może przenosić 2 nuki. Buduj w przypadku, gdy planujesz wojnę atomową.

Stealth Fighter - Myśliwiec. Silny, więc można budować.

Stealth Bomber - Zastąpi zwykłego bombera. Wart czasu na stworzenie go. Możesz go umieścić w miastach jako uniwersalną obronę. Gdy do miasta zbliża się armia wroga, to zawsze można ją
poczęstować paroma bombkami.

Scout Sub - Podwodny zwiadowca.

Space plane - Dość użyteczny prom kosmiczny. Mieści 5 jednostek naziemnych i po wystrzeleniu w kosmos dostarczy je w ciągu 4 tur do dowolnego Twojego miasta, nawet jeśli znajduje się na innej wyspie. To pozwala na bardzo szybkie przenoszenie jednostek.

Moray Striker - Szybki i silny okręt podwodny. Sugestia ta sama co w przypadku Battleshipa.

Spy Plane - Nieuzbrojony samolocik zwiadowczy. Ma największy obszar widzenia ze wszystkich jednostek. Może patrolować granice.

Hover Infantry - Najlepsza piechota w grze, ale są już silniejsze jednostki, więc nie polecam.

Cyber Ninja - To samo co Spy.

Emphatic Diplomant - Nowoczesny dyplomata. Dostrzeże wszystkie niewidzialne jednostki.

Sea Enginner - Zakłada miasta, ale w wodzie.

Leviathan - Najpotężniejsza jednostka naziemna, jednak ma dwie wady: jeden punkt ruchu i to, że długo się buduje. Za to ma aktywną obronę przeciwko wszystkim rodzajom wrogów. Dobry do obrony miast, ale do walki lepsze będą Fusion Tanki.
dodaj swoją opinię

Opinie (0):

Nick:*
Treść:*
 
Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronach internetowych serwisu.
Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 

Dodana opinia pojawi się na liście za kilka minut

Ten materiał nie ma jeszcze opini. Masz okazję by Twój głos pojawił sie tutaj jako
pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

przejdź do forum wszystkie opinie (0)
obrazek

Proszę czekać - ładowanie treści...